Sayfa 478/760 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    20.80 kadar sat dıyor lakin haftalıkta bozulma yok
    5g gelince tren yollarının sinyalizasyonlarından asıl para gelecek tabi işi başka yere kaptırmazlar ise tren yolu sinyalizasyon as dıye bir şirket kurulmaz ise. Tabiii bunların hepsi bir var sayım
    Haftalığı bozması için en az %20 daha satış yemesi lazım... Bu periyotta indikatörler aşırı şişmiş vaziyette...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. Kartonsan yuzde 2500 bedelsiz veriyormus sonunda muradina erecek. Eski gunler geldi aklima, bedelsizli hizli gunler....
    Ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    haftayi iyi kapattik
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    haftayi iyi kapattik
    İnvestigte netasa bir övgüler var bir övgüler carpilmayiz umarım
    Neymisizde haberimiz yokmus

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    İnvestigte netasa bir övgüler var bir övgüler carpilmayiz umarım
    Neymisizde haberimiz yokmus
    Alkim icin kimyaci bunlar covid ilaci bulacak diye yaziyorlarmis ki hisse 19 dan döndü 11 li rakamlara kadar...
    yeni acilan binlerce hesap , illaki spek bundan faydalanamak isteyecek,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alkim icin kimyaci bunlar covid ilaci bulacak diye yaziyorlarmis ki hisse 19 dan döndü 11 li rakamlara kadar...
    yeni acilan binlerce hesap , illaki spek bundan faydalanamak isteyecek,
    Aklıma ne geldi üstadım yıl 2012 galiba mart ayıydı brısa %4000 bedelsiz acıklamıstı(yanlış hatırlamıyorsam, ardınada netaş %1250 idi galıba bedelsiz acıklamıştı acaba diyorum yıne aynı seyler olabılır mı:D Rakamlar aklımda kaldıgfı kadarı ıle yazıldı yanlıslık olabılır. ama hani acaba yine aynı sahneler olabılır mı?
    Not allah kartonun belasını versın yıllarca tasıdım bedlesızı alamadım elımde sa dece 50 dene var dün gece yatamadımm sansın içine sıcam!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Spek malını alacak adam kalmadı anlaşılan birde bedelli bedelsiz muhabbetine satmaya çalışacak anlaşılan.....kapsiz her yükseliş spegin midesine giden yoldan geçer,😀.....neyse yükselsin işimize gelir

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Aklıma ne geldi üstadım yıl 2012 galiba mart ayıydı brısa %4000 bedelsiz acıklamıstı(yanlış hatırlamıyorsam, ardınada netaş %1250 idi galıba bedelsiz acıklamıştı acaba diyorum yıne aynı seyler olabılır mı:D Rakamlar aklımda kaldıgfı kadarı ıle yazıldı yanlıslık olabılır. ama hani acaba yine aynı sahneler olabılır mı?
    Not allah kartonun belasını versın yıllarca tasıdım bedlesızı alamadım elımde sa dece 50 dene var dün gece yatamadımm sansın içine sıcam!
    Netaş %900 bedelsiz vermişti.

TA-1020 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 478/760 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •