Sayfa 553/760 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 6080 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    çok cok gecmıs olsun
    Teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    cmbeton falıyet bır kere bıle kar acıklamıslıgı yok demek kı netasın zırve yapması ıcın kar acıklamasına gerek yok ...sadece Tahtacının keyfı.....SPK da izler bunu ...
    krontun yukselısı gecen hafta cuma gıbı etki edecekmi bize bakalım
    Bundan sonra gelecek bilançoları, fiyata uydururlar.. Çok da zor değil yanii..

Gayrimenkul daki son 15 yıldır yapılaşma da kar etmeyecek çimento şirketi olsun..! Külahıma anlatsınlar...

Velhasıl, ben Netaş ında kar etmediğine inanmıyorum...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Bundan sonra gelecek bilançoları, fiyata uydururlar.. Çok da zor değil yanii..

Gayrimenkul daki son 15 yıldır yapılaşma da kar etmeyecek çimento şirketi olsun..! Külahıma anlatsınlar...

Velhasıl, ben Netaş ında kar etmediğine inanmıyorum...
    2 sene kadar once twitterda biri Turk telekomdan tahsil edilemeyen bir miktar oldugunu yazmıstı. öyle bir konu acmıstı biri ama devamını getıremedı vurdular adamı her halde. Söyledigi rakamlar ciddi idi . dedıklerınde ufak bir dogruluk payı olsa netaşın içi boşaltılmıs dersın. 300 mılyonlarda 900 mılyonlara yukselmıstı ticari alacaklar . bakmıyorum artık bılancolara . borc tahsıl edememe gıbı bır durumuda var gıbı netasın

tabii bu benım fıkrım ..telekom meselesını yazan elamanı bulup fıkrını almak lazım esasında

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bugün son iki saat hareket yapmazsak yarın pas geçer Perşembe zararimizi çıkartırız İns. Umarım cikarip yine vermez o zaman uzuncu olur herkes
    Bakalım 2 gün önceki yorumum

5. Birileri 28.90dan 29 dan aliyor.
    Birileri 20 kademe 25 kademe altına çekiyor.
    Anladimki daha toplayacaklari hisse çok.
    Ayrica 28.76 dan sattıklarını
    28.50den geri almadan hisseyi yukari tasimayacaklar
    Ytd

6. Sahtekar bunlar, 29.80₺ eşleşmeden başlıyor açılış 28,65₺ ‘e kadar çekiyor. Hergün aynı hareketler , Ayrıca bu şirket neden zarar yazdı bilen var mı?

Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Sahtekar bunlar, 29.80₺ eşleşmeden başlıyor açılış 28,65₺ ‘e kadar çekiyor. Hergün aynı hareketler , Ayrıca bu şirket neden zarar yazdı bilen var mı?
    Eglenceye düşkünler kokteyler partiler ozel stres atma hobi kursları sagda solda acılış ..Giderler fazla belimizi bukuyor.birde sevap kazanmak ıcın yaptıgımız işler ulak gibi tamamen sevabına hayrına yapmısız sonunda onu ogrendık
    Bilanco inceleyen arkadaslar daha ıyı cevap olacaktır

8. Teknik analizler 28.27 gösteriyor.
    29a dogru bi kac hamle daha yapıp
    Ele verecekler sanirim.
    Ytd

Sayfa 553/760 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz