Sayfa 555/760 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Benim teoriyi cürüttü

30 dk daha var mıs bakalım ne olacak

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Benim teoriyi cürüttü
    O kadar güvensiz bir hissedeyizki endeksi eksi görmesi yetiyor boğanın kırmızıyı görmesi gibi tabana koşuyor...on yıl oldu bugün ile ertesi gün arasında bir bağ kuramadım..onun için teknoloji adı altına ne varsa hepsi bizi solladı gitti..1 tl kront bile bizi ikiye katladı..hakkımızdan hayırlısı...Bu netaş batana kadar burdayım..ytd umarım bu ikinci batık şirketim olmaz..hayırlı akşamlar

Valla öyle haftaya kront netasın ıkı katı olursa şaşırmamak lazım

Kademeler dolmuştu 29 a kadar sankı bırı alıp süpürsün dıye

6. Bu netaş ne çektiyse takmak ve büro memuru kel müjdat dan çekti....Alavere dalavere ile sonunda güveni yok etti..Birisi malı götürdü biriside defolup gitti malesef yük bizlere kaldı..İstabul un göbeğindeki arsayı da yabancılara yedirdiler...İnşallah bu ikili pay almamışlardır zaten bu ikiliye asla hakkımı helal etmem o dönemi yaşayanlarında edeceğini sanmıyorum...ytd.. Bu yazdıklarımdan kimse etkilenmesin..Umarım bundan sonra aslına döner adam gibi bir şirket olur..Bekleyip göreceğiz..Başınızı ağrıttım özür dilerim...

7.  Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Bu netaş ne çektiyse takmak ve büro memuru kel müjdat dan çekti....Alavere dalavere ile sonunda güveni yok etti..Birisi malı götürdü biriside defolup gitti malesef yük bizlere kaldı..İstabul un göbeğindeki arsayı da yabancılara yedirdiler...İnşallah bu ikili pay almamışlardır zaten bu ikiliye asla hakkımı helal etmem o dönemi yaşayanlarında edeceğini sanmıyorum...ytd.. Bu yazdıklarımdan kimse etkilenmesin..Umarım bundan sonra aslına döner adam gibi bir şirket olur..Bekleyip göreceğiz..Başınızı ağrıttım özür dilerim...
    O arsayı değerinin çok altında vermişlerdi. Hatta arsa satıldığı gün hisse yine düşmüştü. Başka hisselerde böyle arsa satışı olduğunda en az 3-5 tavan yapmıştı. Tabi bunda OEP in payı büyüktü.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    O arsayı değerinin çok altında vermişlerdi. Hatta arsa satıldığı gün hisse yine düşmüştü. Başka hisselerde böyle arsa satışı olduğunda en az 3-5 tavan yapmıştı. Tabi bunda OEP in payı büyüktü.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    OEP ye bu yolu öğretende takmak ve vitrin mankeni kel di...Hazır mülkü satıp daha pahalı kiraya gitmeyi hangi mantıkla izah edebilirizki.. Ve bunca entikaya seyirci kalan kurumlara ne diyeceğiz..Birde yüzde 15 hissedar skv var hiç sesi çıkmadı bu olaylara... Kısaca olan netaş a ve biz yatırımcılarına oldu bunca yıl yerinden kalkamadı...ytd herkese hayırlı geceler

Sayfa 555/760 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •