Sayfa 56/760 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 441 - 448 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Neyi dert ediyoruz?
    Hissede olmasa idim, göstergeleri soğuduğunda biraz geri çekilsinde alayım diye düşünürdüm.
    gerekçemde artık zte'nin harekete geçmiş olması, satıldığı değerin altında oluşu, bir hareketin bir şeylerin olduğu olurdu
    ilk gün ykb aldı ertesi gün verdi, karşılayan iş yatırım, dün sattı ykb aldı
    oyunu fazlaca açık oynuyorlar, bırakalım işlerini yapsınlar.

hangi hisseyi elimden çıkarmışsam onunla kalıyorum, olan benim hisselerime oluyor

son elimden çıkardığım 3 hisse
    bağfaş, 7 liranın hemen altından
    pnsüt, 7.6
    vakko 3.83

2. Sadece akıla nazar değmez, kimse kimsenin aklını beğenmez.

3. Netas daki kap haberi o denli önemliki ilerliyen zamanlarda anlaşılacak şimdilik baskısı sürüyor tahtacının.

4. SPEK SADECE KENDİSİNİN AKLETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR

5. Petrol fiyatlarının yükselişini bahane ederek thy'yi veriyorlar, thy'nin hedge ederek tedbir aldığını görmezden gelerek, thy 'de bir açıklama yapmıyor tedbirliyiz diye. Hal böyle olunca endekse de veriyorlar. Netaş ise bence endeksten ayrışmalı ama nerde????????

6. buda bizim kısmetimiz alem gözaltında kazanıyor, brüte giriyor kazanıyor, tek fiyat işlemle cezalandırılıyor gene kazanıyor

7.  Alıntı Originally Posted by general Yazıyı Oku
    Netas daki kap haberi o denli önemliki ilerliyen zamanlarda anlaşılacak şimdilik baskısı sürüyor tahtacının.
    hem burada hem sosyal medyada KAP haberi çok önemli yorumları var..KAP a hangi tarihte ne bildirimi yapıldı aydınlatır mısınız?

Sayfa 56/760 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •