Sayfa 659/760 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bank of algosu tahtanın içine zicti attı , böyle böyle tahtaların alayını *** edip duruyor adamlar günlük vur kaç, yurt dışı 2 haftadır rallide bizim endeks aynı yerde sürünüyor sebebi de işte bu serefsizlerin robotu yüzünden.
    bunların robotları kademe analizide yapıp oyle vuruyordur . Bank ofda kusuru aramak yanlıs olur sonucta para kazanmak ıcın burdalar. bugun alıcı olsaydı tahta aşagıya vuracagını pek sanmıyorum acıkcası..teknık teknık basamak basamak 3 ileri 2 geri ilerliyoruz.
    Bir haber bır gelısme olmadıkca netastan bır sey beklemek yanlıs. kım aldı kım sattı onada bakmak yanlış..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bir beklentiniz mi var genel kuruldan..senelerdir toplandık temenniler dinlendi dagıldık şeklinde
    Afedersiniz, Bi bok olacafından değilde bi umut en azından bişeyler umut edıyorum Yıllardır bi pk yapmadı belkı bu sene yapar:D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3. Bedelsizden önceki 300 tl çıktığı kısa dönem hariç 8 senedir netaşın güle oynaya yükseldiğini hiç görmedim. Her yükseldiğinde geri döndü. Ne zaman hissede karamsarlık olumsuzluk konuşulmaya başlanır ve bu durum bir müddet devam ettikten sonra yani herkesin ümitleri tükendiğinde birden şahlanıyor aha bu sefer kesin fırlayacak havası oluşuyor sonra gene aşağıya düşme bu döngü devam edip duruyor.
    Bazen diyorum bu hisse şuan 300-500 olması lazım bazen de diyorum 5 para etmez. Ama yine de hep ilk şıkkın olacağı düşüncesi ağır basıyor. Çünkü 5G işinde netaşın mutlaka iyi işler yapacağını ve ZTE nin eninde sonunda netaşa el vereceğini düşünüyorum. Tabi diğer yaptığı binlerce işlerde ayrı. 8 sene bekledim artık bu saatten sonra satıp alınacak başka bir hissede olmadığı için beklemeye devam taki xxx olana kadar.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    oyle bir tablo olusturuyor ki gıdecekmıs gıbı sahsen bende cok cok umıtlıydım bugun elimize verdiler gene...benım anlamadıgım nokta su göl gibi yatarken hısse alıcı olmazken bank of satıcı olunca mıllet alıyor ..kagıtdın devamlı duzenlı bır alıcısı yok hep alsatcı..koskoca Dünya lideri mılyar dolarlık sırket ZTE satın almıs O bile adam yerine koyup adamdan saymıyor netaşı..2 tane uretım yeri acıldı cep telefonu uzerıne ılk basta boyle bir seyı ZTE den beklersin. Netaşın yöneticilerinde iş yok..
    ABD satılacak sırketı bakalım ne zaman surede satacaklar
    Ortak ben ümitliydim ZTE ye satıldığında teknoloji transferi olur diye. Cep telefonu ve çip üretim fabrikası kurulur hayali kurdum. En azından satıp para kazanacağı somut bir şey olur ümidindeydim 5 G işleri de kaymağı olur düşüncesindeydim fakat dediğin gibi pek netaşa önem vermediler sadece hayal kurdurdular sevgili (geçmiş)yöneticiler inşallah yeni ekip yüzümüzü güldürür güzel günler görmek dileğiyle .

Alıntı Originally Posted by ARIZA06 Yazıyı Oku
    Ortak ben ümitliydim ZTE ye satıldığında teknoloji transferi olur diye. Cep telefonu ve çip üretim fabrikası kurulur hayali kurdum. En azından satıp para kazanacağı somut bir şey olur ümidindeydim 5 G işleri de kaymağı olur düşüncesindeydim fakat dediğin gibi pek netaşa önem vermediler sadece hayal kurdurdular sevgili (geçmiş)yöneticiler inşallah yeni ekip yüzümüzü güldürür güzel günler görmek dileğiyle .
    hepimizin umudu boyle idi ama dusununce ınsan Dünya devi bir şirket satın alacak ama %48 ini yüzde 51 degil. cambazlık burda baslıyor

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    hepimizin umudu boyle idi ama dusununce ınsan Dünya devi bir şirket satın alacak ama %48 ini yüzde 51 degil. cambazlık burda baslıyor
    nortel netaşın %53.13 nü OEP a satmıştı. Halka açıklık oranı daha düşüktü. Sonraki yıllarda bu oranı %50 nin altına düşürmek için hisseler kote edildi ve birazı satıldı. kote edilen 8 milyon lot o tarihten kalmadır. Hisse satmalarının nedeni ise devlet ihalelerine girebilmek için yabancıların sahibi olduğu hisse oranı %50 nin altında olması gerekiyor diye söylenmişti forumlarda. Doğrumudur bilmiyorum.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Eski ceo giderr ayak nasil geçirdim der gibi sevdiğiniz işi yapın demiş ulan la havleee ayıp ulan ciddi ciddi ayıp şu ortamda dünya zarar yazdı kitapsizlar

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Eski ceo giderr ayak nasil geçirdim der gibi sevdiğiniz işi yapın demiş ulan la havleee ayıp ulan ciddi ciddi ayıp şu ortamda dünya zarar yazdı kitapsizlar
    boş ver önümüze bakalım her türlü yalan dolan entrika var Dallas gibi sirket...yarın 33.80 üzerinde kalalım...bakarsınız bitcoin gibi olur herkes netaşı konusur olur.

Borsada normallesme ne zaman olcak acaba %10 olayı ne zaman kalkacak ?

Sayfa 659/760 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •