Sayfa 701/760 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Hayatımda çok büyük hatalar yaptım. Çoğu sattığım hisse hep uçtu. Hala da hatalar yapıyorum. Ama sanki ilk defa zarar kes yaptığım bir hisse daha da düştü. Allah sabır versin bol kazançlar olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    17 olacak dıye analizleri yapmışlar coktan
    Biriside vardi 6 lara inecek derdi hatta 1 lere kağıt 35 leri gördü ne günlerdi )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3. bilişim şirketleri içinde bir netaş zarar açikladı

4.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    bilişim şirketleri içinde bir netaş zarar açikladı
    Her yıl bu şekilde zarar gösteriyorlar mahsus ben hiç inanmıyorum zarar ettiğine neden mi netaşın sahibi kanadalı nortel iken , nortel hem kendi ülkesi Kanada da hemde tüm dünyada ki şirketleri sürekli zarar ederken sadece sahibi olduğu Netaş her yıl kar ediyordu. Düşünün sahibi batık nortel her yerde zarar ediyor o halde bile Netaş kar edebiliyor. Zaten bu sebepte Netaşı sattılar para ettiği için. Şimdi zarar edecek he. Geçin bunları bu sadece ******** yöneticilerin ali cengiz oyunları. Ama bundan tabi ki hisse sahipleri zarar görüyor. Bakalım bu zarar yazma oyunları ne zaman bitecek.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. satılan şirketin parası 95 milyon bu ilk ceyrek bilançonun içindemi gösterilmiş bilanço okuyan arkadaş varsa açıklama yaparsa memnun olurum

6.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    satılan şirketin parası 95 milyon bu ilk ceyrek bilançonun içindemi gösterilmiş bilanço okuyan arkadaş varsa açıklama yaparsa memnun olurum
    Kap ta ki satış haberinde satış sonrası oluşan kar 38.872.094 tl yazıyor. Bende anlamadım nasıl oluyor da bu fiyat veriliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Her yıl bu şekilde zarar gösteriyorlar mahsus ben hiç inanmıyorum zarar ettiğine neden mi netaşın sahibi kanadalı nortel iken , nortel hem kendi ülkesi Kanada da hemde tüm dünyada ki şirketleri sürekli zarar ederken sadece sahibi olduğu Netaş her yıl kar ediyordu. Düşünün sahibi batık nortel her yerde zarar ediyor o halde bile Netaş kar edebiliyor. Zaten bu sebepte Netaşı sattılar para ettiği için. Şimdi zarar edecek he. Geçin bunları bu sadece ******** yöneticilerin ali cengiz oyunları. Ama bundan tabi ki hisse sahipleri zarar görüyor. Bakalım bu zarar yazma oyunları ne zaman bitecek.

Ciro %61 artarken.. Satışların maliyetini de %72 artırmayı başarmışlar....

Tahtadan dehlemek istedikleri birileri var ama bunun ky ile falan bi alakası yok...

....Olay bayağı bi sidik yarışına döndü artık...

..............Buradan dönenin çomağı kırılsın...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 701/760 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •