Sayfa 709/760 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Bunların üstüne sifon cekeceksin..namusu aldığı maaş kadar bu ceo nun

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. Takibimde olan bir şirket değil ama tablolarına şöyle bir göz gezdirdim. Bu şirket bildiğin kâr üretemiyor. Utanmasa daha baştan brüt zarar yazacak. Finansman giderini, pazarlama giderini, şu giderini bu giderini geçtim. Bunu da Çinliler hortumluyor galiba.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

3. Bu kağıdı alanlar niçin alır. Bildiğin ölü. Borsada neden buna izin verirler anlamadım. Hep zarar eden bi işletme

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yolcuu Yazıyı Oku
    Bu kağıdı alanlar niçin alır. Bildiğin ölü. Borsada neden buna izin verirler anlamadım. Hep zarar eden bi işletme

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sahibi ZTE, Çin in 3. büyük teknoloji firması, hiç böyle terse kaldığımı hatırlamıyorum bir kağıtta...
    Şaşkınlığım büyük... YTD

5. Bu hisse zte ye gecti geçeli hep zarar ..ozsermaye bile gidiyor.. rezalet.. Çin işi hortum

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6. https://i.resmim.net/yLNdj.png
    USD bazlı, haftalık logaritmik grafik

7. Geriye dönüp bakan oldumu acaba bu ne yedigi
    belli olmayan hisse kaç dönemdir ZARAR açıklıyor?

8. Maşallah 6 ayda 91 milyon zarar etmeyi başarmakta bir yetenek ister. Zamanında güzelim arsayı yediniz yetmedi geçen bir şirketi de Abd li bir şirkete sattınız onuda yediniz. Geriye ne kaldı satacak. Hadi bizim elimizde 3 - 5 hisse var ya %15 payı bulunan TSGV nın niye sesi çıkmıyor acaba. Bu soyguna ne demeye dur demiyor. Diyorda acaba bizim mi haberimiz yok. Göz göre göre yılların şirketini soyup soyup duruyorlar. Gelen bilançolarda nerdeyse her şirket karını 2 - 3 kat arttırmış bizim uyuz eşlek ise zarar ki hemde öyle böyle değil. 2019 2.çeyreğinde de yaklaşık 75 milyon zarar açıklamıştı. Elimizde sadece 5G işi kaldı ondanda eli boş dönerse vay halimize.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 709/760 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •