Sayfa 729/756 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739 ... SonSon
Arama sonucu : 6046 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Neden bu satış oldu bu denli? Dün %6 cıktı diye mi cezalandırdilar ?

2. Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den Alınan WiFi-5 Destekli Fiber Modem Siparişi Hk.

3. NETAS TTNET'ten 1.7 milyon$ turarında sipariş aldı(ZTE STB)

4. bu günkü işlem hacmine gore tavan olması gerekirdi

5. 12 Ekim 2022

6. Netaş ve ZTE arasında İmzalanan Protokoller Hk - 29.11.2017 17:21:48

Şirketimiz("Netaş") ve ZTE Corporation ("ZTE") arasında üç protokol imzalandı. İmzalanan Protokoller uyarınca;

- Netaş ve ZTE, demiryollarına demiryollarına özel kablosuz geniş-bant iletişim standardı olan GSM-R alanında ortak ArGe çalışması yürütecekleri bir GSM-R Mükemmeliyet Merkezi açacak.

- Netaş, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde ZTE ürünleri için tamir, bakım ve destek hizmetleri sağlayacak. Bu iş birliğinin ZTE ürünlerinin, dolayısıyla Netaş'ın pazarını genişletirken, müşteri memnuniyetini artırması, diğer taraftan Netaş'ın gelirlerini büyütürken Türkiye'nin hizmet ihracatına da katkıda bulunması bekleniyor.

- ZTE'nin Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya bölgelerindeki müşteri ve çalışanlarına tüm ürün ve servis eğitimleri kurulacak olan "Netaş Akademi" üzerinden sağlanacak. Akademinin Türkiye'de bilişim profesyonellerinin yetişmesinde rol oynarken, diğer taraftan Türkiye'nin yüksek katma değerli hizmet ihracatını destekleyeceği düşünülüyor.

Kamunun bilgisine sunarız.

01 Haziran 2022 tarihinde Netaş şirket merkezinde yapılan 2021 Olağan Genel Kurul Toplantısında Netaş'ın %15 hissesine sahip Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı temsilcisi dilek ve temenniler bölümünde söz alarak,

"Ancak ZTE Netaş'a ortak olurken yapmayı taahhüt ettiği hususları gerçekleştirseydi, şirketimiz bugün daha iyi bir konumda olacaktı"

Kap'ta kamuoyunda paylaşılan bilgilere göre yukarıda hisse devri esnasında NETAŞ ve ZTE arasında bir protokol yapılmış akabinde TSKGV temsilcisi tarafından ZTE nin anlaşmaya uymadığı sitemini okuyoruz. Aşırı merak ediyorum. Perde arkasında daha ne taahhütler verildi, tutulmadı..?!

BTK internet sitesinde 2 Mart 2021 tarihli yazıda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ev sahipliğinde, Netaş ve ZTE tarafından organize edilen Türkiye'de 5G Etkinliği'ne katılan konuşmacılardan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu N.visionLab'da gerçekleştirilecek 5G çalışmaları için Netaş'a verdikleri 5G deneme izni kapsamında, Türkiye'deki operatörler ve ürün geliştirmek isteyen diğer şirketlerle yapılacak çalışmaların teknolojik gelişime önemli katkı sunacağını da dile getirdi.

Ben Dr. Ömer Fatih Sayan'ın bu etkinlikte yaptığı konuşmayı defalarca izledim. ZTE'ye bildiğin parmak sallamış, uyarmış, içinde bizim yerli kuruluşumuz Netaş'ın olmadığı hiçbir projede olamazsınız, demiş. Ben öyle anladım, yorumladım. Netaş ZTE nin insafına bırakılmayacak kadar kıymetli, sahip çıkıyorlar, sevindim..
    Buyrun izleyin herkes kendi aklınca fikrince mantığıyla yorumlayabilir. İyi seyirler.

Video Youtube Dr. Ömer Fatih Sayan | Türkiye'de 5G Etkinliği

Video Youtube Ömer Abdullah Karagözoğlu | Türkiye'de 5G Etkinliği

7. @emin, göndermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.
    Videoları izledim yakın gelecek ve uzun vadede netaş için iyi şeyler düşünüyorum.
    3 yıldan beri taşıdığım 4 tane hisseden biri netaş. Yatırım yaparken hedefimi 10 yıl olarak belirledim. İnşallah ölmez sağ kalırsak güzel günler bizleri bekler diye düşünüyorum. Herkese bol kazançlar mutlu yarınlar dilerim.
    Ytd.

8. Netaş'tan Haberler

Netaş!ın içinde yer aldığı 5G, IoT ve yapay zekâ teknolojileri ile sağlık alanında kriz yönetimi yapan uluslararası AlCom4Healt projesi, Avrupa Birliği İnovasyon Programı CELTIC-NEXT kapsamında TÜBİTAK!dan hibe desteği aldı.

https://www.linkedin.com/posts/netas...member_desktop

İş ortağımız Salesforce ile birlikte Saleforce Live etkinliğindeyiz!
    Etkinlik kapsamında saat 14:50 de, Microsoft & Salesforce İş Uygulamaları Çözümleri Direktörümüz Ertan Gülen ve Salesforce Çözüm Uzmanımız Gülçin İnik, Hedef Filo BT İş Çözümleri Müdürü Melih Cevhertaş ile Saha ve Servis Yönetiminde Salesforce ile Değer Üretimi konusunu konuşacaklar.

https://www.linkedin.com/posts/netas..._campaign=copy

Sayfa 729/756 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •