Sayfa 739/760 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. NETAS 2023/03 Aylık Bilanço

2.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Netaş'ı ZTE de kurtaramadı. Bir türlü zarardan kurutulamayan bir şirket. ZTE alınca büyük hayaller kurdurmuştu. Tam bir fiyasko oldu. ZTE'yi fazla mı abarttık acaba. Ya da ZTE'nin amacı Netaş'ı büyütmek ve karlı şirket haline getirmek mi yoksa Netaş aracılığıyla Türkiye pazarında yer edinip mal satmak mı. Şimdilik ikincisi gibi sanki.
    Çok defa bu topicte yazdım, aynen öyle, Netaş'ı kullanıyorlar. ZTE'nin Netaş'a ödediği para onlar için çerez parası. Netaş üzerinden ABD ve Avrupa pazarında varolmak.. Dertleri bu.. Şu Netaş'ı Koç Holding'in Koçsistem ile birleştireceksin, ver ZTE gevurunun parasını, şittirip gitsinler..
    Bu Netaş ne olur bee.. Hayaller paris..
    Neyse hayırlısı bakalım..

3. Valla bide gidip 0 maliyetli elimdeki kagitlara az bkaldi diye 29 ve 36 dan bile aldım. Yani iyi halt ettim. Kararsız kaldım satsam çıksam kar eridi ama olanda yeter artık ne yapalım ya da bu bilanço zaten fiyatlarda var mı ? Bilemiyorum.gorecegiz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. netaş allah belanı versin.ğrendim artık senden

5. Netaş 2023 Yılı İlk Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

BİST'in 161,19 puanla %3,66 prim yaptığı 08.05.2023 yani dün,
    NETAŞ ile günün en düşüğünden taban 26,46 TL. fiyattan 798.376 Lot işlem gördü.

2023 İlk Çeyrek Bilançoyu olumlu değerlendiren şirket bunu web sayfasında paylaşmış.

Biz neden olumlu göremedik, biz salak.. biz aptal mıyız.. Aklımıza alay mı ediyorsunuz?!
    Piyasa neden bunu olumlu algılamadı ki, hisse bilanço açıklandığının ertesi ilk işgününü/ ilk seans günü tabanda satışta bekleyen 554 bin kusur lotla bekleyen 295 emirle kapattı.
    Sabır sabır sabır . nereye kadar.. yazık yahu..

Netaş 2023 Yılı İlk Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı - Netas Telekomünikasyon A.Ş.
    ...
    Hem dolar hem TL bazında 5 yılın kayıtlı sipariş rekoru...

6.  Alıntı Originally Posted by domino32 Yazıyı Oku
    netaş allah belanı versin.ğrendim artık senden
    Belasını bulmuş zaten 11 yıldır batmamak için çırpınıyor...Öz sermayeyi de tüketti beklenti iflasın açıklanması...Anlamadığım öz sermayesi olmayan batık bir firma devletten ihale alabilir mi bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim...Yok ihalelere giremiyorsa beklemek ne kadar doğru bilemedim bu çeğrekte beklentiyi hiç etti ise daha da iflah olmaz sanırım....YTD Sadece sesli düşünüyorum....

7. yüzde 48 ne 101 milyon usd vermişlerdi. herhalde bu parayı çöpe atacak halleri yok. batma durumunun ben olmayacağını düşünüyorum. cirosu var kar yok. bu kar edememe durumunu ortadan kaldırmaları lazım. kar marjlarını arttırmaları lazım. borç çok vs.. yani bu gidişat sürdürülebilir değil. batmasına izin vermeyeceklerine göre beklemek gerekiyor. en kötü bilançolar bunlar olsun. (şahsi düşüncemdir 44 lerde 45 lerde vermedim komple buralardan vermem)

Sayfa 739/760 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •