Sayfa 94/756 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 6042 madde; 745 - 752 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. netaş da dik durmaya çalışıyor..bakalım sonuç ne olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bilancoda süpriz mi var acaba

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    netaş da dik durmaya çalışıyor..bakalım sonuç ne olacak ??
    Alıcı yok gıbı baska alıcı cıkmaz ıse dokulur

Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    bilancoda süpriz mi var acaba
    suprız varsada kotu suprız cıkar netaştan

5.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    bilancoda süpriz mi var acaba
    teknoloji şirketlerinde herşey mümkündür dostlar...o yüzden de kesin zarar gelir diyemem...bunu önceki yorumlarımda da söyledim...çünkü ekstra katma değeri yüksek bir iş aldıkları anda bilançolar hemen düzelebiliyor...

bilanço dışında zte ürünleri ile ilgili bir iş de almış olabilirler...bunun ile ilgili bir haber de düşebilir...bilançoya da zaten az kaldı...her an açıklayabilirler..en geç bu cumaya kadar açıklarlar..düşük zararlı veya nötr bir bilanço da gelebilir hiç belli olmaz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. her ne kadar eğer bir süpriz durumu yok ise bilançoda zarar bekleniyor...bilançoya ilk bakıldığında bu görülebiliyor fakat zte ürünleri ile bayağı geniş bir yelpazeye hitap ediyorlar...bunun için de tüm operatörler ile görüşüyorlar...gelecek için olumludur tabi bilançolara yansımaları ne zaman olur onu tam olarak bilemiyoruz..ama tahminim dördüncü çeyrekte olmalı..

7.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    suprız varsada kotu suprız cıkar netaştan
    ben üçüncü çeyreklerden değil de sonrakilerden oldukça umutluyum...piyasa geleceği satın alabilir...teknik olarak agresif bir yapısı gözüme çarpıyor...bence herkesin kendi kararını vermesi gerekiyor..

umarım en doğru kararı verirsiniz....ben kendimce son iki haftadır bazı paylaşımlarda bulundum...kendimce bardağın dolu taraflarını da boş taraflarını da göstermeye çalıştım..karar her zaman sizindir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    sayın keko herhangi birşey söylenmedi o öğlene kadar zaten yapacağını yaptı konsolos çıktı netaşın adı dolayı geçti zte geldi türkiyeyi seviyoruz gibi birşeyler konuşuldu ilk tren geliyormuş çinden bence bir büyük boğa ara ara girip hareket yapıyor iki üç günlük harekette kar ediyor sonra alttan geri alıyor satıyor

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu tv programı gerçekleşti mi acaba ?? neler söylendi bu konuda...bu günkü netaşın hareketi bu tv programı ile alakası var mı acaba ?? normalde netaş çok gevşek davranırdı..son bir haftadır gün içinde yaptığı tüm primi geri veriyordu...bu günkü daha sağlam bir çıkışa benziyor..birden bire hisseye gaz geldi gibi...
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 94/756 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •