Sayfa 95/760 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 753 - 760 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. netaşta ya bu akşam yada yarın akşam bilanço gelmeli..sonucu çok merak ediyorum..acaba ciro ve kar miktarı ne olacak ?? en azından ciro ve kar hesaplama yöntemim için güzel bir sınav olacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    netaşta ya bu akşam yada yarın akşam bilanço gelmeli..sonucu çok merak ediyorum..acaba ciro ve kar miktarı ne olacak ?? en azından ciro ve kar hesaplama yöntemim için güzel bir sınav olacak...
    Sayın keko

Bir konuyu merak ediyorum. Buna yanıtınızı aldıktan sonra bir sorum daha olacak. Durum aşağidaki gibiyken nasıl oluyorda bugün yada yarin açiklanacağından bu denli eminsiniz. Ikinci soruma cevap vermek istemezseniz. Direkt sormayın yazabilirsiniz

Bilançolar Ne Zaman Açıklanır?

Finansal Rapor Tarihleri:*Borsa İstanbul’da işlem görmekte olan şirketlerin*2019 yılının 9 aylık bilançoları*yakında açıklanacaktır. Şirketlerin 2019 bilanço tarihleri, bilançonun konsolide ya da konsolide olmama durumlarına göre değişmektedir.

Konsolide olmayan bilançolar*en geç 30 Ekim 2019’da,

Konsolide olan şirket bilançoları*11 Kasım 2019’a kadar,

Banka*bilançoları 19 Kasım 2019’a kadar açıklanacaktır.

3. sayın doctorre ben de yatırımcı ilişkilerinin bana söylediklerini söyledim..hafta başında yaptığım görüşmede en geç bu hafta sonunda bilançoyu yollamayı planlıyoruz dediler...söyledikleri cümle aynen buydu..yoksa netaşın ne zaman bilanço yollayacağı ile ilgili bir fikrim yoktu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. ha eğer bilançoyu bu hafta yollamayacak olursa da o benim değil yatırımcı ilişkilerin yanlış bilgi vermesi olacak...bilmiyorum belki de kendileri tarihleri şaşırmış olabilirler..ama bana söylenen oydu..

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ha eğer bilançoyu bu hafta yollamayacak olursa da o benim değil yatırımcı ilişkilerin yanlış bilgi vermesi olacak...bilmiyorum belki de kendileri tarihleri şaşırmış olabilirler..ama bana söylenen oydu..
    İnşallah iyi bir bilanço gelir

6.  Alıntı Originally Posted by E.R Yazıyı Oku
    İnşallah iyi bir bilanço gelir
    Bilanço öncesi bu kadar gerileme pek hayra alamet değil.

7.  Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Bilanço öncesi bu kadar gerileme pek hayra alamet değil.
    İnşallah düzelir sabır

8. kron telekomun bilancosunu gönderdiklerine göre netaşında bugün veya yarın gelme ihtimali yüksek insallah zarar yüksek gelmez

Sayfa 95/760 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •