Special Days Image
Sayfa 90/759 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 6067 madde; 713 - 720 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Girip çıkmış ise o yabancı değil bıyıklıdır...yabancı aldı mı uzun vadeli alır..
    kimlik sormak lazım şaka bir yana durum o ama hisse 2020'yi beklemeyecek gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    kimlik sormak lazım şaka bir yana durum o ama hisse 2020'yi beklemeyecek gibi.
    piyasa geleceği satın almak ister...gelecekteki beklentiler de gerçekleştiğinde satar...yani herşeyin bilançoya yansımasını beklediğinizde bazen çok geç kalmış olabiliyorsunuz...umulur ki netaş da artık karlı olmaya başlasın..gerçi kalem kağıt onların elinde..istedikleri gibi kar veya zarar yazabiliyorlar....özelikle de patron dürüst değilse...

karı ar-ge veya yönetim giderleri olarak gösterince ortada bir kar kalmaz...netaşda da durum biraz da öyledir ne yazık ki...geçmişte kront patronları da tüm karı ar-ge ye gömmüş ve yatırımcıya zırnık koklatmamış idiler...

patronun niyeti gerçekten de çok önemli...netaş son bir kaç yıldır sürekli düşmüş...zirvelerine göre 1/5 seviyelerine kadar düşmüş...artık speğin de patronun da kazanması gerekebilir..umulur ki bu gereklilik ile artık bilançoları adam gibi karlı gösterirler...yoksa 1 milyar tl ciro yap ve bunun karşılığında da zarar yap pek mantıklı değil...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    piyasa geleceği satın almak ister...gelecekteki beklentiler de gerçekleştiğinde satar...yani herşeyin bilançoya yansımasını beklediğinizde bazen çok geç kalmış olabiliyorsunuz...umulur ki netaş da artık karlı olmaya başlasın..gerçi kalem kağıt onların elinde..istedikleri gibi kar veya zarar yazabiliyorlar....özelikle de patron dürüst değilse...

karı ar-ge veya yönetim giderleri olarak gösterince ortada bir kar kalmaz...netaşda da durum biraz da öyledir ne yazık ki...geçmişte kront patronları da tüm karı ar-ge ye gömmüş ve yatırımcıya zırnık koklatmamış idiler...

patronun niyeti gerçekten de çok önemli...netaş son bir kaç yıldır sürekli düşmüş...zirvelerine göre 1/5 seviyelerine kadar düşmüş...artık speğin de patronun da kazanması gerekebilir..umulur ki bu gereklilik ile artık bilançoları adam gibi karlı gösterirler...yoksa 1 milyar tl ciro yap ve bunun karşılığında da zarar yap pek mantıklı değil...
    Her şeye rağmen ben önümüzdeki 1 ay bilanço beklentili hisselerde kalmayı tercih edip netaşın takasını da yakından takip edeceğim.

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Her şeye rağmen ben önümüzdeki 1 ay bilanço beklentili hisselerde kalmayı tercih edip netaşın takasını da yakından takip edeceğim.
    Hayırlısı diyelim..ben sana başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Hayırlısı diyelim..ben sana başarılar diliyorum...
    bil mukale...

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    bil mukabele...
    .................................................. ......

saat 5 ten sonra borsa yukarı cıkmıs netaş basını kaldıramamıs yukarı.. her zamanki gibi düşmek ıcın bahane arıyor bızım spek

millet vermıs coskuyu twitte yarın cıkar kokusu

Sayfa 90/759 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •