Sayfa 122/760 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 969 - 976 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by mccloy Yazıyı Oku
    Bu ulakta biz varmiyiz anlamis degilim.var isek payimiz ne hic sirket bilgi vermiyor.

Ulak baz istasyonunun Kamu Güvenliği ve Acil Yardım Haberleşme altyapılarında kullanımına yönelik Niyet Protokolü ASELSAN ve SSM arasında imzalanmıştır
    Bencede en büyük sorunlardan birisi bu ortağı olmamıza rağmen bizi sallayan yok öyle oluncada kağıt diğer rakipleri arasında gayri ciddi bir hisse senedi olarak gözden düşüyor

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Allah'tan başka bir şey mi isteseydim acaba neyse iyi akşamlar herkese
    Yarin 1.70 ustune atar

Son yörük

NETAS - 4 SAATLİK -

Bugün bir süredir beklediğim 10.30 seviyesi brakeout olunca bende aldım

İlk hedef 10.85 olmakla beraber asıl geçilmesi gereken yer 12.50 seviyesi

[IMG][/IMG]

4.  Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    Sn eksina geçen haftada iyi alıcı vardı.city ve turkiş gibi.iyi olur diyorduk ama bist ralli yaparken bizler saç baş yolduk.sende iyi bilirsinki bunlar bizim nasıl görmemizi istiyorsa öyle gösteriyorlar.kim taşıyıcı kim gömlekci kim virmancı yakında anlaşılır fakat şunu hepimiz çok iyi biliyoruz ki her şeyi kenara bıraksak dahi endekse göre çok ucuz kaldı.sn doctorre sizin bu formu takip ettiğinizden kuşkum yok sizin fikrinizde çok önemli.çünkü hisseleri satmayacağınızı ve hedefinize kadar tutacağınızı söylemiştiniz.ytd
    Fikirlerime değer verdiğinizi söylemişsiniz. Öncelikle teşekkür ederim.
    Elbette forumu takip ediyorum. Bilgilerinden faydalandığım pekçok kişi oldu. Ancak forum dönem dönem çok kirleniyor. Dikkat etmek lazım.
    Net olarak şunu ifade etmek isterim. Sene sonu bilanço önemli. Geçmiş yıllarda olsa kar geleceğini söyleyebilirdim. Ancak 9 aylıkta gelen zarar rakamı o denli yüksek ki nasıl pozitife döner bilemiyorum.
    Ayrıca özkaynaklardaki nakit sene başına göre azaldı. 185 milyon iken 165 milyon tl ye düştü. Bu sene kar gelmezse aşağı kayış devam edecektir.
    Kar olmadan beklenen gerçek çıkış olmaz. Karsız çıkışların hepsi beklenen hedefe ulaşmadan geri dönüşle sonuçlanır.

2019 yılı sonunda sonuçlanması gereken ve devam eden projeler mevcut. Fakat Netaş yönetimi açık ve bilgilendirici süreç yönetmediğinden bilançoya ne ölçüde yansır. Kimsenin yorum yapabileceğini sanmıyorum.

5. Bugün NETASı izlerken sebepsiz yere, yıllar önce 40-55 bandında sürünen EGEEN dejavusu yaşadım sanki... Dedim yaa, sadece his. Herhangi bir analizle alakası yok..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Bugün NETASı izlerken sebepsiz yere, yıllar önce 40-55 bandında sürünen EGEEN dejavusu yaşadım sanki... Dedim yaa, sadece his. Herhangi bir analizle alakası yok..
    egende kar var temettu var vardıda var..Netaşta ne var...Temennımız 50-60 lara gelmek

7.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    egende kar var temettu var vardıda var..Netaşta ne var...Temennımız 50-60 lara gelmek
    Bu devran hep böyle gidecek değil ya arkadaş... Kimbilir ortalık meyve bahçesine dönmeden önce, şirket kimsenin bilmediği 5-6 yıllık sancılı bi yatırım sürecinden geçiyordur...

Benimkisi sadece bi umut.. Fazla ciddiye alma...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8. Netaş Ar-Ge Genel Müdür Vekili Bülent Kemal Mutlu;
    “Netaş, sağlık sektörünün dijital dönüşümünde aktif rol alıyor ve bu alandaki gelişmelere liderlik ediyor. Bugüne kadar toplam 5 şehir hastanesinin akıllı altyapı hizmetlerini Netaş olarak biz sağladık. Bu alandaki liderliğimizi yer aldığımız uluslararası konsorsiyumlarda da ortaya koyuyoruz. Son olarak bulut teknolojileri, IoT, dijital dönüşüm ve sağlık sektöründeki deneyimimiz ile Avrupa Birliği’nin Health 5G konsorsiyumunun kurucuları arasında yer aldık. Health 5G; sağlık sektöründe, acil ve evde bakıma odaklanılıyor. Netaş, projede diğer firmaların sensörlerinden gelen verilerin bulutta toplayarak IoT platformu ION’da işleyip anlamlı hale getirecek. Örneğin, risk grubundaki bir kişiye yerleştirilen giyilebilir sensörden hastanın kalp atışı ve lokasyonu ile ilgili bilgi takibi yapılacak.

Bir kalp krizi halinde nabızda anormallik fark edilip, ION üzerinden aciliyet tespit edilecek ve acil yardım ekiplerine haber verilecek. Sağlık sektörünün geleceğini kurgulayan projenin, 2021 yılına kadar devam etmesi öngörülüyor. Netaş olarak, teknoloji alanında yeni ufuklar açarak Türkiye’yi bölgenin yüksek teknoloji merkezi haline getirme hedefine doğru yürümeye devam edeceğiz.â€
    Dedi.
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

Sayfa 122/760 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •