Sayfa 87/760 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 6074 madde; 689 - 696 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. ilk devre kesenlerden biri biz olduk

2. trump türkiyeye yaptırım uygulayacağını açıkladı arkadaşlar...ayrıca dünyada sadece katar ,azerbeycan, pakistan ve macaristan suriye operasyonunu destekledi...kalan ülkelerin hepsi karşı...dünya kamuoyunda türkiyenin imajı çok bozuldu...ayrıca süriyede süriye hükümeti ve rusya da ciddi ciddi işin içine giriyorlar...kısacası sıkıntı büyük...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

yarın en ıyı mukemmeliyetci yenilik yapan gıbısından afilli bir ödül alırız. sanki hisse 10 a katladıda düsüyor

an itibari ile 7.98

5. en son 2008 yıllarındaki amerika kaynaklı ekonomik krizde hisselerin bu kadar düştüğünü hatırlıyorum...o vakitler elimizdeki hisseler taban taban aşağı iniyorlardı...biz de moral bozukluğundan bu düşüşlere gülerdik...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.92........

7. savaş geldi geliyor diye diye göz göre göre savaş ortamında hisselerde yakalandık...hep son anda sağduyu galip gelir sıkıntı olmaz diye düşünüyordum şahsen...ama olmadı...tüm dünyanın karşı geldiği bir işi yaptık...bir tedbir alınmazsa sıkıntı büyük olacak görünüyor...

8. hissesiz eve gitmeyi bir başarabilsek ?? şahsen son 10 yılda toplasam hissesiz gün sayım herhalde 10-15 günü geçmez...

Sayfa 87/760 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •