Sayfa 377/760 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 6076 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Senin gönlün olsun diye mi çıkaracaklar ? Bu tarz yatırım yapanlar uzunvade düşünür ! Çinliler 10-20 ylllık süreci göze alarak bu şirketin potansiyeline yatırım yaptılar. Tabi biz zaten elimiz para görene kadar 30 yaşına geliyoruz öyle bir hissede 20 sene bekleyince ömür bitiyor. Adamlar çokta ilgilenmezler sen netaşta kaç yıldır duruyorsun zarar mi etmişin paran enflasyona dolara yenik mi düşmüş bakmazlar. Bende 2015 Haziran’dan beri netaştayım hala pozisyonları arttırıp tutuyorum. Ama size şunu diyeyim bu spek tek kişi değil bunlar 3-4 kişilik bir grup ve ortada hesaplarıma göre küçük yatırımcıdan 2 milyon lotu toplamadan götürmeyecekler. 5 yıldır günde en az 4-5 saat hisseyi takip ederim anlık kim alıyor satıyor kim hangi kademeye ne yazmış ne silmiş bilirim. Buralar da baskılayacsklar satan olmazsa daha aşağı yapacaklar dökmek için düşüncem bu YTD !

Alıntı Originally Posted by seko82 Yazıyı Oku
    Senin gönlün olsun diye mi çıkaracaklar ? Bu tarz yatırım yapanlar uzunvade düşünür ! Çinliler 10-20 ylllık süreci göze alarak bu şirketin potansiyeline yatırım yaptılar. Tabi biz zaten elimiz para görene kadar 30 yaşına geliyoruz öyle bir hissede 20 sene bekleyince ömür bitiyor. Adamlar çokta ilgilenmezler sen netaşta kaç yıldır duruyorsun zarar mi etmişin paran enflasyona dolara yenik mi düşmüş bakmazlar. Bende 2015 Haziran’dan beri netaştayım hala pozisyonları arttırıp tutuyorum. Ama size şunu diyeyim bu spek tek kişi değil bunlar 3-4 kişilik bir grup ve ortada hesaplarıma göre küçük yatırımcıdan 2 milyon lotu toplamadan götürmeyecekler. 5 yıldır günde en az 4-5 saat hisseyi takip ederim anlık kim alıyor satıyor kim hangi kademeye ne yazmış ne silmiş bilirim. Buralar da baskılayacsklar satan olmazsa daha aşağı yapacaklar dökmek için düşüncem bu YTD !
    Şirket yatırım olayı ıle komplo ve uzun vadeli devlet planlama olayı kavramları karıstıyorsunuz. ornek vermek gerekıs ıse logo satıldı 2 senede şirket kat kat buyudu yurtdısından baska baska sırketler alıp bunyesıne kattı. birden fazla grup oldugunu bende soylemıstım tahtada oynayış sekıllerınden bellı lakin amacları toplamak degıl toplamak ısteseler 10 defa toplamıslardı.
    ZTE çin devletının bır şirketi gibi gözüksede asıl arkasında olan devlet ve sahibi olan ülke ingilteredir..
    Çinliler bizim hakkımızda ne planlar kuruyor demek yerıne ingilizler bızım hakkımızda ne dusunuyor.

Genel olarak şirkete gelir isek son gelen bılanco gorunumde ıyı gıbı gelsede sırket hala faliyet zararında . kapıya kılıdı vursak daha cok kazanır sırket durum bu. şirketımızın zaten kendı basına bır yapmıs oldugu iş yok taşeronluk yapıyor ve bunu işten sayıyor.
    En rezil durumda bence ZTE almıs netaşı netaş hala cisco satıyor mantaliteye aykırı

honda bayisine gidiyorsun sana ford satıyor netasın durumu bu.

4. Bu saatten sonra ky nın elinden hisse düşürerek değil tam tersi hisseyi yukarı çekerek alırlar. Hisseyi biranda 25 çeksinler ky nın %85 i hisselerini satar. Netaşın fiyatı 50 de olsa 70 de olsa her daim alıcı çıkar. Spek efendi bu taktiğimi uygula inan pişman olmazsın
    Senin gönlün olsun diye mi çıkaracaklar ? Bu tarz yatırım yapanlar uzunvade düşünür ! Çinliler 10-20 ylllık süreci göze alarak bu şirketin potansiyeline yatırım yaptılar. Tabi biz zaten elimiz para görene kadar 30 yaşına geliyoruz öyle bir hissede 20 sene bekleyince ömür bitiyor. Adamlar çokta ilgilenmezler sen netaşta kaç yıldır duruyorsun zarar mi etmişin paran enflasyona dolara yenik mi düşmüş bakmazlar. Bende 2015 Haziran�dan beri netaştayım hala pozisyonları arttırıp tutuyorum. Ama size şunu diyeyim bu spek tek kişi değil bunlar 3-4 kişilik bir grup ve ortada hesaplarıma göre küçük yatırımcıdan 2 milyon lotu toplamadan götürmeyecekler. 5 yıldır günde en az 4-5 saat hisseyi takip ederim anlık kim alıyor satıyor kim hangi kademeye ne yazmış ne silmiş bilirim. Buralar da baskılayacsklar satan olmazsa daha aşağı yapacaklar dökmek için düşüncem bu YTD !
    TA-1020 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. %10,25,50,100 hedef fiyat ,ne kadarcık kazanmak. bir yıl, beş yıl beklemek..asıl sorunumuz
    bu grafiğe göre her gün takip edenler veya al sat yapanlar bir yılda %yüzde binbeşyüz kazanmıştır.

capture-20200605-234140.jpg

6. Şirketle görüşün sürekli Bilgi alın ona göre yön tayin edin ! Ben kendi adıma belli aralıklarla yatırımcı İlişkileri ile görüşürüm. Kap haber düşmüyor kısmını şirketten aldığım Bilgi çerçevesinde paylaşayım. Toplam varlıklarının % 10 geçmeyen tutarları kural gereği açıklamıyorlarmış. Toplam varlıklar 2 milyar TL veya biraz üstü olabilir. Bu demek oluyorki netaş uzun süredir 200 milyon TL üstü ihale almıyor. Ondan dolayı kap haber yok. Söylediğim rakamın altı alsalar bile açıklamıyorlarmış bilginize. Bundan sonra bende bu platformdayım ne öğrenmek istiyorsanız bildiğimi iyi niyetle paylaşırım.

Şirketle görüşün sürekli Bilgi alın ona göre yön tayin edin ! Ben kendi adıma belli aralıklarla yatırımcı İlişkileri ile görüşürüm. Kap haber düşmüyor kısmını şirketten aldığım Bilgi çerçevesinde paylaşayım. Toplam varlıklarının % 10 geçmeyen tutarları kural gereği açıklamıyorlarmış. Toplam varlıklar 2 milyar TL veya biraz üstü olabilir. Bu demek oluyorki netaş uzun süredir 200 milyon TL üstü ihale almıyor. Ondan dolayı kap haber yok. Söylediğim rakamın altı alsalar bile açıklamıyorlarmış bilginize. Bundan sonra bende bu platformdayım ne öğrenmek istiyorsanız bildiğimi iyi niyetle paylaşırım.
    kaç sene oldu banada mevzuata uygun olan haberlerı acıklıyoruz dendı. Mevzuatı işlerine geldigi gibi kullanmaktalar ısteseler her turlu iş anlasmasını acıklayabılırler.

aselsanın kap haberi var örnegin

ASELSAN ile Savunma Sanayii Başkanlığı arasında Sayısal Haberleşme Şebekesi (Adana ve İzmir, DMR+LTE) Projesi (Kamu Güvenliği ve Acil Haberleşme Sistemi) ile ilgili olarak, toplam bedeli 22.154.000,- ABD Doları ve 178.977.000,- Türk Lirası tutarında bir sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme kapsamında teslimatlar 2021-2023 yılları arasında gerçekleştirilecektir.

sızın cumlenıze gore bız aselsandan daha buyuk şirketiz demek olmakta.

şu netaşın savunulacak bir tarafı yok. Spk şikatyet etmesıne edecezde yapılanı burnumuza kotu kokular gelıyor bır kontrol edın bır arastırın denmıyor.

şikayet oluştururken soyle bır madde cıkıyor
    Şikayet ve İhbarların asılsız çıkması durumunda, şikayet ve ihbar sahibi hakkında idari, hukuki ve cezai yaptırımlar saklıdır.

Spk bız kucuk yatırımcının en basından elını kolunu baglamaktadır.

Uğraşmadık demeyın ben ne kadar ugrastıysam benden 10 kat mıslı mıslı ugrasan olmustur

8. Bu netaş yeminimi bozdurdu yine yazıyorum.

*hisse zaten 3 senenin fiyatından bile daha düşük yatırımcının satmasını bekliyorlarsa bence çok kişi satmış diye düşünüyorum. Hisse zaten toplu.

*düşürerek satmasını bekliyorlarsa hisse daha bu sene 10 ların altını gördü ama yine gitmiyor.

*Bende sordum kap açıklamasını niye yapmıyorsunuz diye gizlilik diyor yaparsak aldığımız fiyat belli olur ve bazen de karşı taraf istemiyorlar diyorlar. Bu yüzden artık kap açıklaması büyük bir iş olmaz ise yada karşı taraf bildirmez ise beklemiyorum.

*yatırım bir karardır stop loss uygulamamakta. Daha önce alcatel de yazdım bir hikâye için bekleriz. Ben niye alcatel de beklemedim diye sorarsanız maliyetimi 3 senede 6 lara düşürdüm ve 20 leri görünce netas a baktım 3 senedir aynı fiyatta olunca ve aynı hikayeyi görünce alcatel satıp netaş aldım.

*son olarak netaş daki küçük yatırımcı bence az. Bir kaç aracı kuruma sordum hepsi aynı şeyi söylüyor çok ağır ilgi çekmiyor başka fırsatları değerlendirin diyorlar yani hikayesi canlı olanlar var diyorlar.

Karar bizimdir finanse edebileceğimiz kadar bekleyeceğiz veya artık yeter diyip kaçan fırsatlara bakacağız. Hepimiz hakkında hayırlısı. Ytd değil boş laf benimki

Sayfa 377/760 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •