Sayfa 50/760 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 393 - 400 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    cuma günkü işlem hacmiyle fiat daha yukarılarda olması gerekiyordu satışın fazla oldugu gözüküyor
    Bir önceki gün tavan kapatmış bir hisseyi konuşuyoruz.

2. Biraz araştıraymışım, hiç araştırmıyorum nasıl bi çıkrımdır bu, topiğin tamamını okudum

firmanın temel verileriyle ilgili bir yazan göremedim, firma 000 bilem kaç oranla ürün satıyormuş, demir mi satıyorsunuz, kömür mü, teknoloji ürünümü, şuraya bakın diyeceğinize iki tane veri yi yazamazmıydınız?

Kronta bi şey demeyeymişim, logo dünya para kazanıyormuş, logonun kazandıkları krontun cebine giriyor yada girecek heralde.

Uzatmayayım.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Biraz araştıraymışım, hiç araştırmıyorum nasıl bi çıkrımdır bu, topiğin tamamını okudum

firmanın temel verileriyle ilgili bir yazan göremedim, firma 000 bilem kaç oranla ürün satıyormuş, demir mi satıyorsunuz, kömür mü, teknoloji ürünümü, şuraya bakın diyeceğinize iki tane veri yi yazamazmıydınız?

Kronta bi şey demeyeymişim, logo dünya para kazanıyormuş, logonun kazandıkları krontun cebine giriyor yada girecek heralde.

Uzatmayayım.
    Tamami dedigin 49 sayfa mı? )))
    Sadece güldüm. Bu forumda herkes kimin ne bildigini bilir. Siz boyle devam edin.
    Sizin gibi heyecanli 100 ler geldi gecti. Bilanco okuyun. Bir haberle uçacak sanmayın. Takas dokumlerine bakin. Son 1 yil 6 ay.
    Tamam bizler bilmiyoruz temel verileri buyrun siz yazın.

4. Kap da hiçbir haber yok birileri haber var yazmış fabrika acacakda nezaman 2 yıl sonramı 5 yıl sonramı mujdat misli muslu konusmus

5. finansal okuryazarlığım yok, bilançoları görmüyorum, topiklerde yazılan rakamlardan tecrübelerime dayanarak çıkarımlar yapıyorum, yarın çalıştığım kuruma önemsediğim verileri sorarım, sonra yazarım.

Doğru soruyu sorar doğru sonuçlara ulaşırım, aslolan neyi bilmek istediğini bilmektir, geçmiş önemlidir ama çok da önemli değildir, borsa geleceği satın almaktır.

Kaldı ki, firma geçmiş verilere göre de ucuzdur, öz sermayeye göre, yaptığı ciroya göre, yabancıya satılış fiyatıyla.
    Son düzenleme : kitapci34; 15-09-2019 saat: 19:11.

6. https://i.hizliresim.com/XbpJn6.png
     Alıntı Originally Posted by hedef Yazıyı Oku
    Kap da hiçbir haber yok birileri haber var yazmış fabrika acacakda nezaman 2 yıl sonramı 5 yıl sonramı mujdat misli muslu konusmus
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    2018 haberi var buldum, 17 milyar dolarmış, buradan neye ulaşmaya çalışıyorum?

ürettığı bu ürünlerin %5'ini türkiyede üretip satsa 850 milyon dolar eder, netaş da ihya olur yatırımcısıda

kuruyorum işte, Oranı yüksek mi tutum, düşük mü tuttum bilemem, bilemeyiz.

hadi %1'ini burada üretip satsın daha ne diyeyim, 170milyon dolar.

yazdıkalrımda ekseriyetle ytd yazmam öngürülerim %70 tutuyor, bundan korkuyorum.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    ZTE önüne çıkarılan engelleri netaş markasıyla aşmak istiyor görünüyor, bu netaş için çok önemli, tahminlerin ötesinde ürün kaydırışı üretimi ve satışı olabilir. ABD bunu yer mi? bilemem, Gene diyeyim bu hisse ile ilgili öngörü yazmaktan bayağı bi korkuyorum.

YATIRIM TAVSiYESİ DEĞİLDİR
    Son düzenleme : kitapci34; 15-09-2019 saat: 20:01.

Sayfa 50/760 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •