Special Days Image
Sayfa 53/759 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6067 madde; 417 - 424 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Beyin jimnastiği yapıyor Kitapçı.Çok değerli yorumlar yapıyor .Değerini bilmek lazım
    Niyetim tamda budur, kimseyle dalaşmak değildir, topikte hisseyle ilgili bilgi yok, kahvede okey masasında devlet başkanına akıl veren, futbol klubü yöneten, teknik direktöre taktik verenlerin ağzıyla hisse senedi yatırımcısı olunmaz.

2. iyi akşamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Niyetim tamda budur, kimseyle dalaşmak değildir, topikte hisseyle ilgili bilgi yok, kahvede okey masasında devlet başkanına akıl veren, futbol klubü yöneten, teknik direktöre taktik verenlerin ağzıyla hisse senedi yatırımcısı olunmaz.
    Ben paylaşayım bir kaç veri Netaş bu verileri ipler mi ; orası bilinmez tabi

4. teşekkürler, sayın derinlikler, sizi aneleden beri tanıyorum

ilk dikkatimi çeken olumlu veriler

ilk çeyreğe göre ciroda çok güzel artış olduğu, keza geçen seneki 2. çeyreğe göre de fena değil

kar marjı da öyle %000 bilmem kaç değil, ama iyi de diyemeyiz

geleceğe odaklanmalıyız, geçmişin bi önemi yok.

yatırım tavsiyesi değildir

5. Her gittiğim topikte arkadaşlık isteği geliyor burada da öyle oldu, kusura bakmayın arkadaşlar arkadaşlık isteklerini kabul edemiyorum, kendimce sebeplerim var lütfen hoş görünüz. düşündüğüm her şeyi ama her şeyi ekrana döküyorum ama iyi ama kötü. Şunuda söyleyeyim arkadşlık teklifi eden arkadadaşlara, kafanıza takılan bir şey olursa da ben dile getirmemişsem eğer özelden sorulan sorularınıza cevap verir bildiğim bir şey varsa esirgemem.

hayırlı kazançlarınız olsun.

6. Bugünkü hareketler oldukça önemli, çok fazla bir kayıpla kapatmayıp buralarda kapatırsak, hissede ciddi bir beklenti var kanaati oluşur yatırımcılarda ve yeni yatırımcılar gelir.
    Son düzenleme : kitapci34; 16-09-2019 saat: 11:35.

7. Pasta rica etsek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    akşam kapanış yine artı olacak amma %?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 53/759 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •