Sayfa 677/759 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Hisse 30 ların üstündeyken hergün kuşlu sitede grafikler havada uçuşuyordu. O diyodu ben daha önce çizmiştim beri ki diyor ben daha önce çizmiştim. Şimdi tek bir grafik paylaşan yok. Yarın bir tavan yada %5 in üstünde kapasın tekrar çıkarlar piyasaya. Gerçi ben hiç ama hiç inanmıyorum grafiğe ama yinede grafik görünce insan umutlanıyor hele ki grafikte hedef fiyat 100 ün üstü olunca. Ne demişler fala inanma falsızda kalma.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu arada 3. ayda bitti yine Kap a haber akışı yok. ceo değişince birde üstüne kap a ihale haberleri peş peşe düşünce işte demiştim artık eski kapalı kutu yönetimli netaş gitti yerine yeni şeffaf netaş dönemi başlıyor. Ama ne demişler eşşeğe altın semerde taksan eşşek yine eşşek yine eşşeeeeek.

Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Hisse 30 ların üstündeyken hergün kuşlu sitede grafikler havada uçuşuyordu. O diyodu ben daha önce çizmiştim beri ki diyor ben daha önce çizmiştim. Şimdi tek bir grafik paylaşan yok. Yarın bir tavan yada %5 in üstünde kapasın tekrar çıkarlar piyasaya. Gerçi ben hiç ama hiç inanmıyorum grafiğe ama yinede grafik görünce insan umutlanıyor hele ki grafikte hedef fiyat 100 ün üstü olunca. Ne demişler fala inanma falsızda kalma.

teknıge gore gıdıyor 23 nısandan sonra tahta canlanır 31 i gecmedıkce yukselıse basladı denmez umarım yarın daha asagıları gostermez gercı pekte umrumda degıl nede olsa uzuncuyuz

Bu arada 3. ayda bitti yine Kap a haber akışı yok. ceo değişince birde üstüne kap a ihale haberleri peş peşe düşünce işte demiştim artık eski kapalı kutu yönetimli netaş gitti yerine yeni şeffaf netaş dönemi başlıyor. Ama ne demişler eşşeğe altın semerde taksan eşşek yine eşşek yine eşşeeeeek.

yılını doldurmadan gıder o bence

5. Arena İndes Logo hisse ise Netaş nedir

Hisse 30 ların üstündeyken hergün kuşlu sitede grafikler havada uçuşuyordu. O diyodu ben daha önce çizmiştim beri ki diyor ben daha önce çizmiştim. Şimdi tek bir grafik paylaşan yok. Yarın bir tavan yada %5 in üstünde kapasın tekrar çıkarlar piyasaya. Gerçi ben hiç ama hiç inanmıyorum grafiğe ama yinede grafik görünce insan umutlanıyor hele ki grafikte hedef fiyat 100 ün üstü olunca. Ne demişler fala inanma falsızda kalma.

https://twitter.com/burcucevik59
    Ablamız netaş hareketlencek demiş

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Arena İndes Logo hisse ise Netaş nedir
    çaykurla bir bagı olsa gerek

Sayfa 677/759 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz