Sayfa 28/759 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 217 - 224 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

oglen uykumda netaşı çaykur gibi zarar ettirip..sonunda katarlılara sattılar... Sıcaktan garip garip ruyalar gördüm

2. Sen fazla rüya görme yada güzel şeyler düşün güzel rüya gör artık netaş bizim değil cinlilerin

3. Netaş bi türlü çıkış yakalamadı. aslında potansiyeli var ama bi türlü sıçrayamadı

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    oglen uykumda netaşı çaykur gibi zarar ettirip..sonunda katarlılara sattılar... Sıcaktan garip garip ruyalar gördüm
    Satma konusuna gelince zaten sattılar Çinlilere. Katarlılar olunca tadı değişik mi olacak? Bu şirketin başındaki 1-2 yönetici değiştiği an bu Netaş güzel günler görür. İşin acı tarafı onlarda siyasi bağlantılar nedeniyle yerlerinde keyif çatıyorlar. Netaş'ın kar edip etmemesi umurlarında değil. Resmen havuz problemine döndü şirket. Doldurduğundan daha fazlasını aşağıdaki musluklarla boşaltıyor. Ki üzücü olanda yöneticiler havuzu doldurduklarına bakıyor aşağıdaki açık musluktan akan su ile kimse oralı bile olmuyor. 3000 çalışanın olduğu içerisinde her türlü teknolojinin yer aldığı 50 yıllık şirket Netaş sadece 400 milyon lira piyasa değerine sahip. Daha dün kurulan yeni yetme yazılım şirketleri bile 200 milyon piyasa değerinde.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

27 lot satılıp duruyor birine mesaj gonderıyor anlasılan bir ara 31 lot satıp dururlardı onun anlamını bilirdikte..27 ne cozemedim...Kapanısa dogru supris olacakmı

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    27 lot satılıp duruyor birine mesaj gonderıyor anlasılan bir ara 31 lot satıp dururlardı onun anlamını bilirdikte..27 ne cozemedim...Kapanısa dogru supris olacakmı
    Birazdan 6,27 kapanışıyla çözersin

7. Netas ne adi kagitmisin.dune kadar karel 5-6 gezerken netas 8-9 idi.simdi 50 yillik sistem entegretoru netas 800 kusur muhendisiyle hergun yeni bir cokus icat etti.bravoooo netas.kanser ettin tum hissedarlarini.iyice tuvalet kagidi yaptilar.senetlerini alip wcde kullaniriz artik.

8.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Sen çozersin. Netaş 8 e giderken 6.20 ye düşecek diyordun.
    Hadi şimdi de 5 de 4 de olmadi 1 de.
    Komik oluyorsun. Bence sus.
    Bu kadar öngörülü KÜÇÜK YATIRIMCI görmedim.

Sayfa 28/759 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •