Sayfa 507/760 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    senelerdir ıyı baskılar bizim tahtacı dıye demıyorum yoktur bızdeki gibi tahtacı yakında anlarsınız yeni iseniz bu tahtada...yenı gelen otursun bakalım koltuguna ne olacak
    fiyat 21,80 civarına çıkınca 21,00 a nasıl basacağını şaşırdı bir anda maşallah anladık baskılamayı tamamda, bu neymiş böyle yahu bedava bulmuş gibi sattı ne varsa herifçioğlu maşallah.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    fiyat 21,80 civarına çıkınca 21,00 a nasıl basacağını şaşırdı bir anda maşallah anladık baskılamayı tamamda, bu neymiş böyle yahu bedava bulmuş gibi sattı ne varsa herifçioğlu maşallah.
    21 mi daha dur eksi yapmadan gece uyuyamaz bizim tahtacı bekle kapansın 20.60 da kaparsa sasırma

Abiler kacıyor gibi

4.  Alıntı Originally Posted by cansss Yazıyı Oku
    Gelmez misin. Geldin dinazorların nesli tükendi.
    siz nerelerden geldiniz yahu

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Faydan olmadı sat bence :D
    bak sen nerden çıktın şimdi gördüm yazdığını )

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Aynı kişi 3 değişik nickle yazıp inandırdığını zannediyor ya helal olsun!!!
    Umudunu yitirmiş olanın, başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

Alıntı Originally Posted by sanal2020 Yazıyı Oku
    Aynı kişi 3 değişik nickle yazıp inandırdığını zannediyor ya helal olsun!!!
    Hemde 50 yıllık teknoloji önderi olan bir hissenin sayfasında..adını soylede ona proxy ,vpn nedir ogretelim.

Sosyal mercada netaş dırencı kırarsa fezaya ucacakmıs gıbı bır ızlenım bıraktılar. son haftalık desen abiler kacıyor gibi..gel gor ki bizim tahtacıda her numara var bakalım bugun ne yapacak

Twitte 25 tane hısse paylasıyor bir tanesi artınca ben soylemıstım oluyor ...bu eleman netaş ıcın fıncanın kulpunu yapıyor kırarsa ucacak dıyor ...kacan abileremi hizmet ediyor yoksa tahtacıyamı..

Sayfa 507/760 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •