Sayfa 572/759 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by ARIZA06 Yazıyı Oku
    Cok sağlam haber ançak olsa olsa ZTE nin telefon ve çip üretimini güzide şirketimize Netaşımız göz bebeğimize üretmek için teknoloji transferi yapması benim hayalim olurmu bilmem ama ben bunun hayalini kuruyorum olması zor bir ihtimal buda benim hayalim YTD
    cinlilerin bır faydasını gorsek coktan gorurduk..cinlılerden bır sey beklemek gercekten bır hayal..gerci hayallerın gerceklestıgı gunlerde gelır

borsaya baktımda ne abudik gubıdık kagıtlar tavan yapmıs borsa ekside komık durum...netasın az cok bır hıkayesı var zor gidiyor. haber olmayınca

3. Bizim spek, günün sonuna ters çekiç mumu yapıştıracakmış gibi tahtayı hazırlıyor....
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Bizim spek, günün sonuna ters çekiç mumu yapıştıracakmış gibi tahtayı hazırlıyor....
    agzımızı burnumuzu dagıttı gene desene

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    cok saglam bır haber gelsede bedelsız verse kar acıklasa temettusunden yemekte nasip olsa

yatırım tavsıyesı degıldır kendımce hayalllerdir.
    Yanlış hatırlamıyorsam 2-3 defa temmettüsünü almıştım. Hey gidi günler be. İnşallah kar ederde yeniden temettü alırız.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Netas ın bır nevı ortağı sayılan Oyak bıle satıcı olmuş ıyı gayretlıler düşürmek ıcın bank of namı dıger merillli sağ gösterip solu vurmuş kapanışta caktırmadan topluyor gıbı

kront giderde netas kalır mı? veren çok yüksek hedefler veriyor.
    kront 64 olmuş,,netaş 33 lerde kalsın öyle mi?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8. alcatel ile aynı fiyata geldik

Sayfa 572/759 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •