Sayfa 43/760 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 337 - 344 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Geçtiğimiz günlerde hiç mal toplanmamış
    zte yatmak için almadı firmayı
    son anda tavan kilitlemesi ilginç
    hiç bir şeye yoramadım.
    Son düzenleme : kitapci34; 13-09-2019 saat: 03:02.

2. Yanılıyorsam lütfen düzeltin....Netaş satış sürecinde 18'lere çıkarken ciddi yükselişler yaptı ama hiç tavan yapmadı, hatırladığım kadarıyla en son tavan 2012'deki hamle dönemindeydi. Dün %15 değil de tavan kapatmasının bence asıl önemli yanı psikolojik. Her zaman "Netaş bu ne yapacağı belli olmaz" diyoruz, hakikaten düne bakıp bugünü kestirmek zor.. ancak devamı gelirse daha sağlam hisse olmaya aday olduğunun göstergesidir diye düşünüyorum.

3. Ulastırma bakanı:
    "5G için hummalı bir çalışma yürütüyoruz"
    Türkiye'de dev projeleri hayata geçirdiklerini, bir çok projenin yapımının sürdüğünü ve bugüne kadar yaklaşık 50 milyon insanın yüksek hızlı tren konforundan yararlandığını anlatan Cahit Turhan, "Ulaşılabilir ve erişilebilir Türkiye için haberleşmenin hızına hız kattık. Fiber kablo uzunluğumuz 81 bin 304 kilometreden 360 bin 40 kilometreye ulaştı. 2G, 3G ve 4,5G derken şimdi 5G için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Kendi uydusunu üreten bir ülke konumuna geldik." ifadesini kullandı.

4. Açılış hareketlerine bakılırsa olmuşlardan topluyor kıymetlimiss.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çin abd anlaşacak gibi eğer anlaşırsak fabrika iptal olurmu

6. Pasta rica etsek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    bugun yeşil kalsın isterse 05 yukarda kalsın ama yeşil kalsın aç gözlü olmamak lazım kaç zamandır bekliyor insanlar bende kaç kere girdim stop oldum bu nanede ama bu sefer sağlam bir boğa geldi dün dedim orta vade güzel olacak gibi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 43/760 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •