Sayfa 55/759 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 433 - 440 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. oyakla çalışan bir grup var, birisiyle tanışıyorum, dün hisse üzerine konuştuk onlar olabilirler, hiç kimseye ne alıp satacaklarını sormam, firmalar hakkındaki görüşlerini alırım.

2. Bu hissede teknikçiler konuşmalı, temel konuşacak bir şey yok.
    Son düzenleme : kitapci34; 16-09-2019 saat: 18:00.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bu hisse de teknikçiler konuşmalı, temel konuşacak bir şey yok.
    Teknikciler konusmalı diyerek topu baskasina atmıssin. Anladigim kadari ile hissenin temeline de vakıf degilsın. Mali tablo okumayi gectik , bir sirketin mali tablolarina nereden bakilması gerektiğini bile bilmiyorsun. Bence cok yazma, yazdikca fikirsizliklerin daha az deger gorür.

Ytd
    .
    .

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bu hissede teknikçiler konuşmalı, temel konuşacak bir şey yok.
    Netaş bugün kötü bir kapanış yaptı. Bu kapanış ile Muhtemelen 8,50li fiyatlara dokunma isteği doğar. Saatlik düzeltmeler biterse yukarı yönelebilir . 8,30 üstü tüm günlük kapanışlar için şimdilik sıkıntı teşkil etmez. 8,30-8,50 arasında dengelenirse çıkışı hazmetmiş sayılır. Yeni bir cikis icin guc toplamis olur. Sürekli %20 gidecek hali yok elbet yatayda dinlense de iyi olur. Yani yukarıda yazdığım rakamlara illaki gelecek anlamında bir şey çıkarmayalım. Hareketli ortalamalara göre yorum yaptım.
    Kimse için kesinlikle bir alim satim tavsiyesi değildir.

5. topiğin tekniği hızla yükselmiş son 3 gün 10 sayfa yazı yazılmış..

bu gün teknik olarak kim, kimin eline vermiş ?

üzmeyin, üzülmeyin sevgi ile kalın

naçizane şimdilik 8,5 altı kötü, üstünde iyi

6. Bilanço kalemlerinde bilmek istediğim şeyleri öğrendim, finansçı değilim, cirodaki artıştan başka olumlu bir veri yok, uzatmanın anlamı da yok, her borsa yatırımcısı mm. de değil, muhasebeci de, kaldı ki olanlarında bir şey yapabildiği yok, bir şey ifade etmiyor,
    kısa vadede yok bileni bu işin, işin enteresan (dilemması) olan yanı ise netaşta uv'de de de bir şey söyleyemiyorum, bir garip durum

7. 120 Min

240 Min

Sayfa 55/759 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •