Sayfa 711/760 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Borsanın çöküşünden beri buralara kadar niye düştüğüde belli olmuş oldu. Gene içerden bilgi alan spegimiz bilançonun 91 milyon zarar geleceğini önceden bildiği için yukardan satarak düşürdü hisseyi. Bizde zannediyoruz ki borsa düştü tabi buda düşecek. Ama borsadan daha fazla düşmüştü orada uyanmak lazım gene uyanamadık. Bakalım spek imizin canı ne zaman çıkarmak isteyecek hisseyi. Her zaman diyorum bizim spek ile yöneticiler ortak ta Oep den beri. Artık hayallerimiz başka bahara kaldı. Bu senede pas geçtik.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Yazılım işinde ihracat şampiyonu oluyor netaş yine zarar yine zarar. Bu işin masrafı da yok gideride. Bakalım yıl sonu belli olur ne bok yedikleri.

Yanlış görmediysem bilançoda yurtdışı satışları 20 mılyon TL kusurdu . Toplam satışın yanında denizde damla sanırım

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Öyle bir oyuna getirdilerki 500 olsa giren anca çıkar�o kadarda inançlıydım düzeleceğine dair
    Olacak zaten..
    Tahtalarda fil hafızası vardır.
    İnsanlarda yoktur.
    Ama biz unutmadık.
    Bu tahta Kanadalı ortak batıyor diye 8 liraya düşmüş oradan 300 liraya çıkmıştı yıllar önce.
    Unutma unutturma...

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Olacak zaten..
    Tahtalarda fil hafızası vardır.
    İnsanlarda yoktur.
    Ama biz unutmadık.
    Bu tahta Kanadalı ortak batıyor diye 8 liraya düşmüş oradan 300 liraya çıkmıştı yıllar önce.
    Unutma unutturma...

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Filozof16 bu hisseyi Oep satışından önce almıştım halen taşıyorum. Taşıma nedenim bu şirketin alanında çok deneyimli , bilgili ve tecrübeli olduğundandır. Hisse fiyatı be bilançolar gerçeği yansıtmıyor bunu hepimiz biliyoruz. Hele ki teknoloji şirketinin. Yönetim deseniz onlarda ya bu speklere ortak bu yüzden bu şekilde yönetiyorlar şirketi yada gerçekten üç koyun verseniz güdemeyecek düzeydeler. Bence ilk şık. Ama ne olursa olsun ben bu hissenin kaymağını yemeğe kararlıyım. Hissenin eski fiyatı ile 300 (30) tl gittiğini de gördüm ordan 47 (4.7) tl ye düşüşünü de tekrar yeni fiyatla 36 gittiğinide geçenlerde hep beraber gördük. Giden zamandan gidiyor yapacak bişey yok. Gönül isterdi ki 35tl den satıp buralardan alsaydık. Bizim yönetimde adamımız yok ki içerden haber alalım da satalım. Yapacak bişey yok. Yalnız kafama takılan genel merkezi aradığımda karşıma güvenliğin çıkması. Herkes pandemi diye önlem için evden çalışıyormuş. Koca teknoloji şirketini arayıp da bir sekreterin bile olsa sizi karşılaması çok ilginç geldi.

5.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Sayın Filozof16 bu hisseyi Oep satışından önce almıştım halen taşıyorum. Taşıma nedenim bu şirketin alanında çok deneyimli , bilgili ve tecrübeli olduğundandır. Hisse fiyatı be bilançolar gerçeği yansıtmıyor bunu hepimiz biliyoruz. Hele ki teknoloji şirketinin. Yönetim deseniz onlarda ya bu speklere ortak bu yüzden bu şekilde yönetiyorlar şirketi yada gerçekten üç koyun verseniz güdemeyecek düzeydeler. Bence ilk şık. Ama ne olursa olsun ben bu hissenin kaymağını yemeğe kararlıyım. Hissenin eski fiyatı ile 300 (30) tl gittiğini de gördüm ordan 47 (4.7) tl ye düşüşünü de tekrar yeni fiyatla 36 gittiğinide geçenlerde hep beraber gördük. Giden zamandan gidiyor yapacak bişey yok. Gönül isterdi ki 35tl den satıp buralardan alsaydık. Bizim yönetimde adamımız yok ki içerden haber alalım da satalım. Yapacak bişey yok. Yalnız kafama takılan genel merkezi aradığımda karşıma güvenliğin çıkması. Herkes pandemi diye önlem için evden çalışıyormuş. Koca teknoloji şirketini arayıp da bir sekreterin bile olsa sizi karşılaması çok ilginç geldi.

kader arkadaşım bende senin gibi 2010 yıllarından kalmayım

6. Tek tesellimiz kaldı yalnız olmadığımızı görmek, 2012den beri portföyümün büyük kısmıyla malesef netaş manyağıyım bende
     Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    Bir 10 yıl daha beklersek bizi emekli edecek bu gidişle netaş. Bari emekli ikramiyesini alabilsek.

8. netaşta üst yönetici kıyımı devam ediyor ilk önce ceo müjdat altay daha sonra cefo ilker calışkan bugünde selda parın hanımın görevlerine son verildi bütün teknoloji şirketleri karlarını katlarken bu yöneticiler netası batıran zararını katlayan başarısız yöneticilerdir veyada bizim bilmediğimiz bir şeyler var çinlilerin bildiği

Sayfa 711/760 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •