Sayfa 750/760 İlkİlk ... 250650700740748749750751752 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. şirket böyle zamanda yani kredi ve açığa satış yasağı olduğu zamanda ihale haberi göndermelidir diğer zamanlarda ihaleler satış fırsatı olarak kullanılmiştır

2. KAP Yeni İş İlişkileri

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1213201
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1213462

Bu yılsonu artık bir temettücük görelim, öyle hep bana, hep bana yok!

3. bilanço yine zarar

4. NETAS 2023/9 finansal tabloları açıklandı.

5. "Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'ndan Linkedin paylaşımı:

Genel Müdürümüz Bilal TOPÇU, Vakıf iştiraklerinden NETAŞ'ı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Peng AIGUANG ve CEO Sinan DUMLU ile görüştü."

Evet, sadede gelin çay içip çekirdek mi çıtlattınız yoksa yıllardır olduğu gibi havanda su mu dövdünüz. Ne konuştunuz..? Misal bu yıl temettü var mı, bu konuşuldu mu? Söveceğim olmayacak.. anlatın birader, ne olacak bu NETAŞ.. Ne olacak bu NETAŞ'a para yatıran yatırımcıların, ortakların hali!..

6. Senin gibi kağıdın Allah belasını versin. Nerden bulaştım senin gibi tuvalet kağıdına

7. Gönderi
    Yeni gönderileri gör
    Sohbet
    Tardu Barlas
    @taaardu
    #NETAS �� NETAŞ Telekomünikasyon, Turkcell'in iki bağlı ortaklığından toplamda 33.700.500 Çin Yuanı tutarında modem ve Superbox siparişi aldı, ciroda olumlu etki bekleniyor.

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.'den Alınan Superbox Siparişi:
    �� Yeni iş ilişkisi, müşteri olarak Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş. ile başlamıştır.
    �� Bu müşteri, NETAŞ'ın gelir tablosundaki net satışların %2,82'sini ve ticari alacakların/borçların %3,90'ını oluşturuyor.
    �� İş ilişkisinin başlaması 26/12/2023 olarak öngörülmüş.
    ��ï¸ Sipariş, Superbox ürün tedariği için 16.140.300 Çin Yuanı değerindedir.

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.'den Alınan Modem Siparişleri:
    �� Ayrıca, müşteri olarak Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. ile başka bir iş ilişkisi başlamıştır.
    �� Superonline, NETAŞ'ın gelir tablosundaki net satışların %7,65'ini ve ticari alacakların/borçların %9,32'sini oluşturuyor.
    �� Bu iş ilişkisinin de başlaması 26/12/2023 olarak öngörülmüş.
    ��ï¸ Siparişler; ZTE WiFi 6 Home Gateway Modem için 6.456.000 Çin Yuanı ve ZTE VDSL Modem için 11.104.200 Çin Yuanı değerinde.

�� Her iki yeni iş ilişkisinin de ortaklık faaliyetlerine ciroya olumlu katkısı olması beklenmektedir.

Sayfa 750/760 İlkİlk ... 250650700740748749750751752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •