Sayfa 713/759 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723 ... SonSon
Arama sonucu : 6072 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Ben girdigim yere kovulmadan terk etmem.
    Ufaktan netaş pozisyonu da almaya başladım.
    Helal parayla cash parayla sikilandan alıyorum malı.

Allah razı olsun tahtacı hiç sektirmeden mal sahibi yaptı yapıyor.

Artık onun sorunu mal bulup almak ben ondakini param nakite düştükçe alıyorum.

Tahtacı da artık basarak mi çıkarak mi yerine koyar paşa keyfi bilir.

2. Oyunun temel kurali zayif halkayi bulup uzerine oynamak hadi spek bas bakalım zayıf halka nerede.

3. Merak ediyorum 8 aydır düşen bir hissede bu fiyatlardan açığa veren varmıdır varsa terse dönecek olsa nererden kapattirirlar o pozisyonları acaba.
    Benimki sadece sesli düşünme bir pohh bildiğimden değil ehtiyar bir bunagin halüsinasyonlari fazla kaale almayın.

Bu 5g ne zaman ihalesi 2022 kaçıncı ayında acaba.
    Cinliler 6g 'ye araştırma yapıyorlarmış biz daha 5g deyiz .
    2 gün önce haber vardı amerika da yapılan araştırma cinlilerin 6g araştırmalarına en fazla para harcayan ülke olduğundan kabaca bahsediyordu.

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Merak ediyorum 8 aydır düşen bir hissede bu fiyatlardan açığa veren varmıdır varsa terse dönecek olsa nererden kapattirirlar o pozisyonları acaba.
    Benimki sadece sesli düşünme bir pohh bildiğimden değil ehtiyar bir bunagin halüsinasyonlari fazla kaale almayın.

Bu 5g ne zaman ihalesi 2022 kaçıncı ayında acaba.
    Cinliler 6g 'ye araştırma yapıyorlarmış biz daha 5g deyiz .
    2 gün önce haber vardı amerika da yapılan araştırma cinlilerin 6g araştırmalarına en fazla para harcayan ülke olduğundan kabaca bahsediyordu.
    Bu hissede tahtacıdan başka hiç kimse ne açığa satabilir nede tahtacıdan habersiz yüklü alım yapabilir. Tahtacımız da zaten şirketle beraber hareket ettiği için sırtı sağlam. Üstelik buda yetmezmiş gibi yaklaşık 8 milyonda kote edilen hisseler var bu yüzden diğer balina ve spekler netaşda destursuz hareket edemez.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Bu hissede tahtacıdan başka hiç kimse ne açığa satabilir nede tahtacıdan habersiz yüklü alım yapabilir. Tahtacımız da zaten şirketle beraber hareket ettiği için sırtı sağlam. Üstelik buda yetmezmiş gibi yaklaşık 8 milyonda kote edilen hisseler var bu yüzden diğer balina ve spekler netaşda destursuz hareket edemez.

5G işine gelince , netaş 4.5G de Ulak projesini ilk başlatanlardan ama bu işten hiç para kazanmadı kazandıysada biz görmedik. 5G işinde iddalı üstelik bu sefer 4.5G de yanında olmayan 5G de uzman ZTE de var. Beklentimiz ülkemizde 5G pastasından en büyük payı Netaş ın alması. Üstelik yerlilik şartınada uyuyor. Eğer bu olursa hisse xxx olur olmazsa buralarda sürünür durur. Ben çok ümitliyim inşallah olur hem ülkemiz hemde biz yatırımcılar kazanırız.

6. BORÇLULUK VE NET İŞLETME SERMAYESİ
    • 2021 yılının ilk yarısında Grup'un nakit ve nakit benzerleri 217,7 milyon TL düzeyinde
    gerçekleşti.
    • 2021’in ilk yarısında Grup’un net borcu ise 609 milyon TL (70 milyon ABD Doları)
    seviyesinde gerçekleşti. 2020 yılsonu itibariyle net borç 219,3 milyon TL (30 milyon ABD
    Doları) seviyesindeydi.
    • 2021 yılının ilk yarısında Grup'un toplam finansal borcu 827 milyon TL olup bu borcun
    %52’si TL, %39’u ABD Doları ve geri kalan %10’u Euro cinsindendir. 30 Haziran 2021
    itibariyle Grup’un toplam konsolide finansal borçlarının yaklaşık tamamı bir yıldan kısa
    vadelidir.
    • Grup’un devam eden projelerin finansmanı için gerekli olan net işletme sermayesi*
    (uzun vadeli ticari alacaklar ve borçlar dahil) gereksinimi 2020 yılsonunda 341 milyon TL
    seviyesinde iken, bu tutar 30 Haziran 2021 itibariyle 672 milyon TL olarak
    gerçekleşmiştir.
    * Net İşletme Sermayesi = (Dönen Varlıklar – Nakit ve Nakit Benzerleri +Uzun Vadeli Ticari Alacaklar)- (Kısa Vadeli
    Yükümlülükler- Kısa Vadeli Borçlanmalar + Uzun Vadeli Ticari Borçlar)

(milyon TL)
    Konsolide Toplam
    Finansal Borç
    Nakit ve Nakit
    Benzerleri
    Net Borçluluk
    1Y 2021 827,2 217,7 609,4
    2020 526,5 307,2 219,3
    1Y21 TL mn. USD mn.
    Kısa Vadeli Finansal Borçlar (Banka Kredileri) 815,8 93,7
    Uzun Vadeli Finansal Borçlar (Banka Kredileri) 11,4 1,3
    Toplam Borç 827

7. şirket borca gömülmüştür, kısa vadeli borcu 815 mly ve borçun % 50 ye yakını döviz borcudur bu borç nasıl döndürülecek allah bilir yatırımcı ilişkilerini aradım tlf açan olmadı. Bu borç nereden kaynaklandı onu bulamadım yoksa zte şirkettin hisselerini alarak bunu borç olarak mı gösterdi.

8. yeşim hanımı bağlandığımda bu borç neden kaynakladığımda sorduğumda tlf yüzüme kapattı. Bu büyük terbiyesizliktir şirket neden bu borç yapmıştır bu öğrenmek bir hissedar olarak hakkımızdır yoksa bunu mahkemeye verebilir miyiz yada spk ya suç duyurusu verile bilinir mi.

Sayfa 713/759 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •