Sayfa 574/759 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 6070 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by kyetkin Yazıyı Oku
    Ulakhaberlesme yada ulakla ilgimiz yok sadece fikri danısılan bir sirketiz.

iyi gaz verildi şirkete su dedıkodusu olan haberlerde gercekse buhafta kapa dusse ıyı olur. Malum şelale meraklısı hıssemız var

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Vay be 4.5G işini Türkiye de ilk dillendiren ve bu işi bitirip hazır hale getirdim diyen netaş nerde ulak daki netaş nerde. Ama ben bu ZTE firmasından biraz ümitliyim. Nede olsa 5G uzmanı. Belki bizede ucundan biraz gösterir bu 5G yi.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Vay be 4.5G işini Türkiye de ilk dillendiren ve bu işi bitirip hazır hale getirdim diyen netaş nerde ulak daki netaş nerde. Ama ben bu ZTE firmasından biraz ümitliyim. Nede olsa 5G uzmanı. Belki bizede ucundan biraz gösterir bu 5G yi.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Umitli olmakta fayda var umıt olmazsa bu hısse cekılmezdı zaten. Lakin su ana kadar varlık gosterememıs bir sırketın bundan sonrada bır varlık gostermesını beklemek yanlıs olur. bilancoya hıc bır katkısı olmadı ZTE nin.
    ZTE cinli bir firma desekte gercekte arkasında ingiltere vardır. ABD ceza yedıgı zamanlar irana teknolojı saglamıstı fuze konusunda. ZTE netası alması fuze teknolojısını almak ıcın bır paravan olarak dusunmekteyım hala

Telekom anlamında teknoloji yatırımını yapması uzak bir ihtimal gibi geliyor. Ayrıca bir cin firması olarak cisco satmakta mantık hatası gibi gelıyor.

Zaman ne geticecek bekleyelım bakarsınız akıllarına eser bilancoya artıları dokunur.

Bu arada dedıkodusu olan TSK işini beklıyorum varsa oyle bir sey haber duser bır an once .

Yatırım tavsiyesi degildir

Netasın bulut uzerınde calısan bordo programı ürün olarak cok begendım boyle urunler cıkarıp ulusal pazarada sunabılır ınsallah

Alıntı Originally Posted by blackcrazy Yazıyı Oku
    Sn.Olimpik Forum çokkkk uzun zamandır Netaşa uğramıyordunuz hoşgeldiniz
    EyvAllah,,,,doğrudur,,,2012 yılı 3-30 nokta atışından sonra ilk defa geldim.
    Şirket,arsa satışı,daha sonra bedelsiz beklentisi ile hisse %1000 prim yapmıştı,,forumda belki 500 kişi vardı o zaman,,çok güzel günlerdi.
    Müjdat Altay ın gidip yerine Ali Eren in gelmesi ile şirket yeni bir sinerji yakalayabilir.Büyümenin müthiş olduğu kendi konusunda pazar payını artırabilirse,fiyatlamalar çok yukarılarda olabilir.
    Yeni ceo ya bir sans vereyim dedim.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Ceo Müjdat 'a youtube canlı yayınında Ulak sorusunu ben sormuştum; bir ortaklığımız var mı varsa oranımız ne diye.
    o da yok demişti Ama Ulak ta fikir babalarından olduğumuz gibi ulağa tedarik sağlıyoruz yani ulaka satış yapıyoruz manasına gelen bir cümlesini hatırlıyorum !!!

bank of yapmıs numarasını gene usul usul caktırmadan topladıgını sanıyor.

Sayfa 574/759 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •