Sayfa 58/758 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 6059 madde; 457 - 464 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Spek kazanın altını yine yakti. Suyu yavaş yavaş ısıtıyor. Ne oluyor derken bir bakmişız soluğu yine diplerde alacağız.

2.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Netaş bugün kötü bir kapanış yaptı. Bu kapanış ile Muhtemelen 8,50li fiyatlara dokunma isteği doğar. Saatlik düzeltmeler biterse yukarı yönelebilir . 8,30 üstü tüm günlük kapanışlar için şimdilik sıkıntı teşkil etmez. 8,30-8,50 arasında dengelenirse çıkışı hazmetmiş sayılır. Yeni bir cikis icin guc toplamis olur. Sürekli %20 gidecek hali yok elbet yatayda dinlense de iyi olur. Yani yukarıda yazdığım rakamlara illaki gelecek anlamında bir şey çıkarmayalım. Hareketli ortalamalara göre yorum yaptım.
    Kimse için kesinlikle bir alim satim tavsiyesi değildir.
    Dediğimiz aralığa bir günde gelmiş yuh yani. Bu aralık dengelenme yeri olmalı. Önemli. Aksi durumda "1bardak soğuk su iç " formasyonu geçerli olur.
    Hayali düşünceler olup dikkate almayınız.

3. timsah pusuda

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Biliyorum kınayacaksınız beni, bunu çoktan hak ettim, ekranda haberi görünce kap haberi zannetmiştim o acelede özür dilerim, bu düpe düz manipülasyon
    Bu gönderimden biraz sonra verip inandığım hisseye döndüm, inanmadığım hissede duramazdım, hayırlı kazançlarınız olsun.

5. http://flashresim.com/upload/MTVkODFjNGU3Y2YyMWM.png

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by engineer✓ Yazıyı Oku
    http://flashresim.com/upload/MTVkODFjNGU3Y2YyMWM.png

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ceonun dedikleri daha anlamlı hale geliyor.insallah dediklerini tez zamanda gerceklestirirler.

7. Varank ar ge sirketlerinden 23 tanesini dunya listelerine sokmak istiyoruz.kuresel olcekte 23 uruncıkarmak istiyoruz.

Sayfa 58/758 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •