Sayfa 268/759 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 6070 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Daha sabah açılışta devre kesici yemesinden, ne kadar sığ ve çapsız bir spek olduğunu varın siz düşünün. Buna da ödüller veriyorlardır herhalde.

2. Bu girenleri çıkarmak bu sefer hiç kolay olmayacak .Zaten genele yayılmamış olan Borsa cazibesini iyice kaybetmiştir maalesef
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,967
    azdan az çoktan çok ,
    bu kriz tahta yapicilarin bicti...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4. Endekste 120 aylık EMA.... 2008 krizi dahil kırılmamış bir destek 81.000 den geçiyor...!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. NETAS - Netaş Telekom

Saygı duyarım ancak bu saatten sonra teknik temel hepsi çöp...Tek gerçek ******** karaktersiz düzenbaz ..neler
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

6. ABD doları haricinde herşey pul oldu. Heryer kapalı borsaları neden kapatmıyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by emreakyol Yazıyı Oku
    ABD doları haricinde herşey pul oldu. Heryer kapalı borsaları neden kapatmıyorlar.
    Kısa vadede çözüm gibi görünebilir ama orta - uzun vadede daha çok zarar verir...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8. Benim hala bir umudum var... SP ve DAX vadelilerinde de, en az 10 yıllık destek seviyelerinden bir miktar da olsa tepki geldi... Henüz dip olmasak bile dibe yakınız diye düşünüyorum..

Sayfa 268/759 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •