Special Days Image
Sayfa 85/759 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 6067 madde; 673 - 680 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by bazistasyonu Yazıyı Oku
    Bence bu düşüşü abartılı yaparak, ilk sağlam yükselişte milleti trenden inmeye ikna etmeye çalışıyorlar.
    Benımde düsüncem o yönde

2.  Alıntı Originally Posted by F@NTOM Yazıyı Oku
    bugün fazlasıyla alım fırsatı verdi sevmedim
    yaklaşık 1 ay önce böyle bir hareket yapacağı belliydi. O zamanlar kitapçısı, radyocusu ise millete gazı veriyordu. Şimdi hiçbiri yok. Dönem dönem görevi başkaları devralıyor! Harekete bakacak olursak yine kendine yakışır bilanço açıklayacak. Ne zaman bu beceriksiz yönetim gider o zaman bu şirket bir şeye benzer.
    Dell TR eski GM ceo muco'nun danışmanı olmuş umarım bilmeyenler bilenleri dinler olumlu olur.

3. Bir süredir forumda yazan bir grup derdini bir yada iki mesajda ne hikmetse anlatamıyor. Ardı ardına mesaj bombardımanina tutuyor. Bir süre sonrada kayboluyor.
    Netaş şöyle iyi böyle iyi olacak diye. Madem bu şirket bu kadar iyi niye bizlerin dışında kimse görmüyor. Hadi yatırımcıyı bırakalım ZTE 20 tl ye aldığı hisseyi 8 lerden neden toplamıyor. Bunu da bıraktım. MKK ya kote satılacak denilen artık satılmayacağını cümle alemin bildiği 8 Milyon hisse neden geri çekmiyor.
    Bunların bir tek sebebi var. O da jöleli. Piyasada herkes bu hissenin spek ini biliyor ve hisseye girmiyor. Zaten 92 milyon zarar ne olacakta kapacak. Netaş telefon üretip dunyaya mi satacak.
    Bu hisse spekulatiftir. Nasil 7 den 10 a gitti. 10 dan 8 e iner. 7ye 6 ya hatta 5 e düşebileceği gibi. Yukarı daha gidebilir.
    Sorulursa ben niye girdim. Bir donem teknoloji üreten bir şirket sandım. İdarecilerini ekmek yediği mekan için çalışır zannettim. Çok ciddi tufaya geldim. Bu saatten sonra da satamıyorum, satmayacağım.
    Şunu asla unutmayın. Netaş duvar arkasını gören teknoloji yaptığını iddaaa etti. Bir kuruşluk satıs olmadi. 4G LTE yi 2012 de ürettiğini iddaa etti. Geldiğimiz nokta ULAK aş nin %51 i Aselsanin Netaşın ismi yok.
    Ürettim yaptim dediği hiçbir üründen kar anlamında geri dönüş saglayamadılar.
    3. Havalimani projesinden birinci faz 7.9 M euro ikinci faz 13 M euro. Nerede bu paralar. Koca bir HİÇ.
    Bunlar yüzünden siz siz olun bu hissede hayale kapılmayın.
    Son düzenleme : Doctorre; 11-10-2019 saat: 08:47.

4.  Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Bir süredir forumda yazan bir grup derdini bir yada iki mesajda ne hikmetse anlatamıyor. Ardı ardına mesaj bombardımanina tutuyor. Bir süre sonrada kayboluyor.
    Netaş şöyle iyi böyle iyi olacak diye. Madem bu şirket bu kadar iyi niye bizlerin dışında kimse görmüyor. Hadi yatırımcıyı bırakalım ZTE 20 tl ye aldığı hisseyi 8 lerden neden toplamıyor. Bunu da bıraktım. MKK ya kote satılacak denilen artık satılmayacağını cümle alemin bildiği 8 Milyon hisse neden geri çekmiyor.
    Bunların bir tek sebebi var. O da jöleli. Piyasada herkes bu hissenin spek ini biliyor ve hisseye girmiyor. Zaten 92 milyon zarar ne olacakta kapacak. Netaş telefon üretip dunyaya mi satacak.
    Bu hisse spekulatiftir. Nasil 7 den 10 a gitti. 10 dan 8 e iner. 7ye 6 ya hatta 5 e düşebileceği gibi. Yukarı daha gidebilir.
    Sorulursa ben niye girdim. Bir donem teknoloji üreten bir şirket sandım. İdarecilerini ekmek yediği mekan için çalışır zannettim. Çok ciddi tufaya geldim. Bu saatten sonra da satamıyorum, satmayacağım.
    Şunu asla unutmayın. Netaş duvar arkasını gören teknoloji yaptığını iddaaa etti. Bir kuruşluk satıs olmadi. 4G LTE yi 2012 de ürettiğini iddaa etti. Geldiğimiz nokta ULAK aş nin %51 i Aselsanin Netaşın ismi yok.
    Ürettim yaptim dediği hiçbir üründen kar anlamında geri dönüş saglayamadılar.
    3. Havalimani projesinden birinci faz 7.9 M euro ikinci faz 13 M euro. Nerede bu paralar. Koca bir HİÇ.
    Bunlar yüzünden siz siz olun bu hissede hayale kapılmayın.
    beni zan altında bırakmışsın dostum..biz burada kendi düşüncelerimizi paylaşıyoruz...zte şirketi hisselerin %48 ini almış..%3 daha alırsa zaten şirketin sahibi olacak...almaması yönetimin verilmemesi amacıyla olabilir..şu ana kadar neden kar etmiyor onu ben herhangi bir inceleme yapmadığım için bilmiyorum...ama bundan sonra işleri daha da artacağını düşünüyorum ve bunun da kara yansıması olması gerektiğini düşünüyorum..hem yurtiçi hem de yurtdışına ürettiği ürünleri satması büyük bir fayda verecektir...

başka bir konuda bu hisseyi 10,68 leri görürken yorumlamadık..hisse 8,18 leri görürken yorumladık ve hisse şu anda 8,70 seviyelerindedir...bu hissenin 25-30 tl zirveleri var , 19 tl de zte şirketinin satın alma fiyatı var...artık karar da yatırımcı dostlarındır ..ben herhangi bir yatırım tavsiyesi vermiyorum...al ,sat veya tut kararlarını her yatırımcı kendisi verecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. önümüzdeki 6 ay içinde gsm operatörlerinin altyapılarını güçlendireceği ve kapasitelerini %48 artıracakları bir zaman dilimidir...netaş bu altyapı hizmetlerini artık yerli üretmeye başlamış...bu pasta büyük olmalı ve bu pastadan da netaş iyi fayda sağlamalı...tabi bilançolara yansımalarını önümüzdeki çeyreklerde görebilmemiz lazım..önümüzdeki 6 ay içinde şirket ile ilgili güzel iş bağlantıları haberleri düşmeli...

bu düşüncelerimizi teyit edecek gelişmeler olursa iyi olur..bu gelişmeler bu hisse hakkındaki fikirleri doğrudan etkileyecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. karel ve netaş bu endekste güzel tepkiler verdiler...ama daha geçen hafta ikisinin de fiyatı hemen hemen aynı idi ve fiyatları 10,70 civarını görmüş idi...netaş ,karelin gerisinde kalmış...

7. sizler bol kazançlar diliyorum, uygun zaman veya bilanço sonrasını takip edeceğim.

8. https://mobile.twitter.com/olcay_ani...608896/photo/1

Netaş bilişim teknoloji şirketleri arasında bu yönetimle ve karlılık oranı ile her geçen gün ligten düştü.
    Son düzenleme : Doctorre; 12-10-2019 saat: 09:27.

Sayfa 85/759 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •