Sayfa 471/760 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    24 tl üzeri kapanislarda senlik baslar
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    NETAS in keyfini sürmekte ayri bir keyif hip hip appa

KY aylardir hisseyi elinde tutar , tam trend yukarı döner

elindeki hisseyi satar baslar düssün diye dua etmeye,

cesaratide yoktur tekrar sattığı kadar almaya her gün düsecek gözüyle bakar...
    yarısını 15 ve 16 dan satmıştım ama dün ve bu sabah tekrar aldım. bende düşsün diye bekledim ama baktım fiyat aşağıya gelmiyor o vakit ben gideyim dedim aldım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    tebrik ederim cesaretinden dolayi
    bol kazanç dilerim,
    spekülatifden ziyade.
    insallah güzel bir bilanço fiyatliyoruzdur ..
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4. varya ah kafam ah sen 6 ay taşı neyse biraz ağlayayım ve elinde olanlara bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    tebrik ederim cesaretinden dolayi
    bol kazanç dilerim,
    spekülatifden ziyade.
    insallah güzel bir bilanço fiyatliyoruzdur ..
    teşekkürler. inşallah bekleyen herkes çok ama çok kazanır.

6. Sayın Doctorre ve Serdaroo aramızda iseniz süreç hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum. Bizimle paylaşabilir misiniz?

Gedik asagıda tutmaya çalışıyor yapıkredi alıyor gibi bakalım çılgın alıcımız gelmez ise kötü... Maraş haberide sıkıntı oldu tabi

8. ......ceomuz sağda solda boy gösterip, pembe tablolar çizmeye başlamış bakalım.. Hayırlısı diyelim...

Netaş, 3’üncü yatırımcısı ZTE’yle güçlenerek yoluna devam ediyor. 2019 yılında yüzde 28’lik ciro artışıyla Capital 500 listesinde 35 sıra yükselerek 338’inci olan şirket, bundan sonrası için daha az borç ve daha çok kârla büyümeye odaklanıyor. 2021’de 50-60 milyon dolar yazılım ihracatı gerçekleştirmeyi hedefliyor. Bu yılın ilk çeyreğine güçlü girmenin avantajıyla pandemi krizinin etkilerini azaltacaklarını söyleyen Netaş CEO’su MÜJDAT ALTAY, ZTE’yle 3 yıllık bir alışma sürecini geçirdiklerini ve artık bu döneminin tamamlandığını söylüyor ve ekliyor: “Netaş raya oturdu. Bundan sonra hızlı büyüme dönemi gelecek.â€

53 yıllık teknoloji şirketi Netaş, hem kendi sektörünün hem Türkiye’nin önemli bir değeri. Bugüne kadar yerlileştirme çalışmalarıyla ülkeye 4 milyar dolar tasarruf sağladı. Nortel ve One Equlity Partners’tan sonra teknolojinin doğuya doğru kaymasıyla bu kez de doğudan üçüncü yatırımcısını çekti. Şimdi onunla yeniden yerli üretim atağını başlatmak için çalıştıklarını söyleyen Netaş CEO’su Müjdat Altay, “ZTE, Türkiye’ye 101 milyon dolar yatırarak geldi. 3 yıllık bir alışma süreci geçirdik. Artık raya oturdu. Bundan sonra Netaşâ€™ın hızlı büyüme dönemi gelecek†diye konuşuyor. 2019’da bir önceki yıla göre yüzde 28’lik büyüme gerçekleştirerek ortalama 1 milyar 328 milyon TL’lik ciroya ulaşan şirket, 2020’nin ilk çeyreğine de satış gelirlerini yüzde 39 artışla 304 milyon TL’ye ulaştırarak başladı. Tabii sonra araya pandemi süreci girdi ve işler değişti. “İlk çeyreği güzel geçirmenin etkisiyle ikinci çeyreği de 2019’un ikinci çeyreğine yakın geçirmeye çalıştık†diyen Altay, yıl sonunu 2019 rakamlarına benzer bir sonuçla kapatmayı düşündüklerini söylüyor ve şöyle konuşuyor: “Daha az kârla da olsa pazar payımızı büyütmeye oynuyoruz. Şu anda yaptığımız ölçümlere göre Netaş, bu krizden çıktığında pazar payını büyütmüş olacak.†Müjdat Altay’la Netaşâ€™ın faaliyetlerini, Türkiye’nin bilgi iletişim teknolojileri alanında nelere ihtiyaç duyduğunu, 5G yatırımlarını içeren çok yönlü bir sohbet gerçekleştirdik:

https://www.capital.com.tr/is-dunyas...onemine-girdik
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 471/760 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •