Sayfa 42/760 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 6074 madde; 329 - 336 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by sanal2020 Yazıyı Oku
    İnş hala 6,20 li vs fiyat hedefleriniz yoktur!!!
    Hedefleriniz tutuyor bu arada Yeni hedefiniz tutacak mı merak ediyorum!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nede olsa yakında dolar bazında işci gücü bakımından çinden ucuz olacaz gibi .Çinlilerin bir bildigi vardır. Üretimi nerde yapacaklar bakalım fabrika kuracaklar mı

malum bir çok haber heder oldu ulak yaptık dedı 3 sene surdu bakalım bu ne kadar zaman alacak....Netaş bu dagdaki kurt gibi dikkatli olmak lazım

Nvida haberi gibi olmaz umarım bu yukseliş

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Nvida haberi gibi olmaz umarım bu yukseliş
    Bence bu haber, diğer haberler gibi değil. ZTE artık ben sahaya çıkıyorum diyor. Ana satın alma amacına yönelik ilk somut açıklama.

"Netaş, ZTE'nin FTTx fiber altyapı sistemlerini üretmek için gerekli hazırlıklarını tamamlayıp Yerli Malı Sertifikası aldı."
    Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kendi görüşümdür.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    yarın için 9,14 rakamına dikkat
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. 2 onemli husus var.
    1.uretilen seyler yani zte teknolojleri netas markası ile uretilecek.
    2.netas markası ile zte ve dunya pazarlarına ihrac edilecek.
    Burda biraz abd ambargolarını kırmak icin olabilir.bu işte birazda bizim devletin parmagı olabilir.diger bir durumda netas ihracatta buyuk rekorlar kıracak ve su anki cironun kat be kat ustunde olacak.ama karlılık konusunda ne olur bilemem.ciroda bir kac yıllık donemde buyuk artıslar olacaktır.tabi işler ne kadar cabur olur bilinmez.
    5g ve fiber işler zte ve netas aktif olacak gibi.belki bunun için buyuk tesvik sozude almıs olabilirler.
    Zte gercek manada simdi netasta varlık gosterecek.tabi soylenenleri dogru sayarsak.birde surec hızıda onemli.hayırlısı insallah surec hızlı ilerler.

Alıntı Originally Posted by bazistasyonu Yazıyı Oku
    Bence bu haber, diğer haberler gibi değil. ZTE artık ben sahaya çıkıyorum diyor. Ana satın alma amacına yönelik ilk somut açıklama.

"Netaş, ZTE'nin FTTx fiber altyapı sistemlerini üretmek için gerekli hazırlıklarını tamamlayıp Yerli Malı Sertifikası aldı."
    Buyuk ıhtımal Telekom satın alırken Arabılerın söz verdıgı alt yapıyı yapmayı ama yapmadıkları..bunu zte yapacak herhalde hep aklımdan gecerdı bankalara cok agır yuk bındı belkı telekomun bır kısmını ZTE yede verebılırler.

Sayfa 42/760 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •