Sayfa 57/756 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 6046 madde; 449 - 456 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    hem burada hem sosyal medyada KAP haberi çok önemli yorumları var..KAP a hangi tarihte ne bildirimi yapıldı aydınlatır mısınız?
    kapa yapılmiş bir açıklama yok sadace ceo nun bu konuda açıklamaları var tabiki ceo nekadar güvenirseniz eski açıklamalarına bakarak

2.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    kapa yapılmiş bir açıklama yok sadace ceo nun bu konuda açıklamaları var tabiki ceo nekadar güvenirseniz eski açıklamalarına bakarak
    Aslında benim tam öğrenmek istediğim şuydu.Hangi türden gelişmeler KAP bildirimi ile yapılıyor hangileri için böyle bir zorunluluk yok.Örneğin bahsi geçen haberde yerli malı sertifikası alındığı bilgisi var ve bu somut bir gelişme ancak KAP bildirimi yok.Prosedürü nasıl merak ettim.

Netaş, Ar-Ge ve sistem entegratörü yetkinliklerini katarak İstanbul Orhanlı üretim tesisinde ürettiği ZTE'nin FTTx fiber altyapı sistemleri için İstanbul Sanayi Odası'ndan yerli malı sertifikası aldı.

3. Netaşta değişen hiç birşey yok
    Aynı oyunlar

4. İşlem hacmi düşmus ne olcak bakalım yön aşağı gibi ama Netaş spegi adamı hasta eder

5. Biliyorum kınayacaksınız beni, bunu çoktan hak ettim, ekranda haberi görünce kap haberi zannetmiştim o acelede özür dilerim, bu düpe düz manipülasyon

6. Fabrikadan Çinlilerin bile haberi yok

Yükselir ise habersiz yükselişe geçer yazmıştım.kap harici haberlere onemsemeyin yazmıştım. Sevgili spegimizin çalışma sekli bu...haber doğru büyük ihtimal ama zamanı belli degil

8.  Alıntı Originally Posted by hedef Yazıyı Oku
    Fabrikadan Çinlilerin bile haberi yok
    Bence açıklamada gördüğüm dikkat edilmesi gereken husus, (( İstanbul Orhanlı üretim tesisinde ürettiği ZTE'nin FTTx fiber altyapı sistemleri)) ÜRETTİĞİ diyor !!! Bunlara yerlilik sertifikası almış. Yani zaten üretiliyor yeni fabrikadan bahsetmiyor.
    Hani sizlere daha önce bilançoda bukadar zarar görünüyor ama elde 90milyon değere yakın satılabilir depo ürünü görünüyor demiştim !!!
    Belli mi olur belki bunların maliyetidir ;)

Sayfa 57/756 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •