Sayfa 749/760 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Bilanço tahminen ne zaman gelir yorumu olan varmı.y.t.d.

2. Özel Durum Açıklaması (Genel) - 04.10.2023 14:00:01

Özet Bilgi:
    Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesinin İstifası Hk.

Bağımsız Yönetim Kurulu üyemiz Sn. Ali Zülfü Tigrel 04.10.2023 tarihi itibarıyla görevinden istifa etmiştir. Kurumsal Yönetim İlkeleri gereği asgari bağımsız yönetim kurulu üye sayısının yeniden sağlanmasını teminen atanacak olan yeni bağımsız Yönetim Kurulu üyesi ile ilgili açıklama ayrıca kamuoyuyla paylaşılacaktır. Kamuoyunun bilgisine sunarız. Saygılarımızla.

Dr. Ali Zülfü Tigrel 1946 yılı İstanbul doğumludur. Londrada, Imperial Collegede okuyan Sayın Tigrel, Lisans ve Yüksek Lisans diplomalarını da Kimya Mühendisliği alanında almıştır. Dr.Tigrel doktora çalışmasını Ankara Üniversitesi Fen Fakültesinde tamamlamış ve orada Fen Doktoru olmuştur. 13 yıl boyunca PETKİMde çeşitli görevlerde bulunan Sayın Tigrel, 1989-1991 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almıştır. 1984-1991 yılları arasında Devlet Planlama Teşkilatında görev yapan Dr.Tigrel, 1985-88 yılları arasında İktisadi Planlama Başkanı,1988-91 arasında da Müsteşar olarak çalışmıştır. 1991-1993 yılları arasında Koç Grubu şirketlerine ve diğer yerli ve yabancı pek çok şirkete danışmanlık yapmıştır. 1993 yılında Başbakan Başdanışmanlığına getirilmiş, kendisine kararname ile büyükelçi payesi verilmiş ve AB Koordinasyon Kurulu başkanı olarak Türkiye-AB Arasındaki Gümrük Birliği takvimi çerçevesinde gerekli mevzuat uyum çalışmalarını koordine etmiştir.
    Dr.Tigrel, UPAV Danışmanlık A.Ş (1997-2000), TCI Danışmanlık A.Ş.(2000-2011) yönetim kurulu başkanlıklarını yürütmüş, Anadolu Endüstri Holding A.Ş ve Anadolu Efes şirketlerinde 1998-2007 arasında yönetim kurulu üyeliği yapmış, 2006-2012 arasında Amsterdamda kurulu EBI(Efes Breweries Internationalda gözetim kurulu üyeliği ve denetim kurulu başkanlığında bulunmuştur. 2014 yılından bu yana Darüşşafaka'nın danışma kurulu üyesi ve 2013 yılından beri de İstanbul'da GIF (Global Relations Forum) üyesidir. Dr. Tigrel, 1976-84 yılları arasında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi ile Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisinde ileri matematik, mühendislik ekonomisi, akışkanlar mekaniği ve tasarım dersleri vermiştir. İleri derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir. Mühendislik Ekonomisi dalında iki basılmış kitabı bulunmaktadır.

Maşallah beyefendinin kariyeri çok parlak ama NETAS yıllarca neden süründü bunu kamuoyuna bie açıklasa Ali Bey..
    NETAŞ için hayırlı olmuştur umarım bu istifa.. Ali gider Veli gelir. Gelen gideni aratmasa, bir işe yarasa bari.. Ne işe yarar bu yaştaki adamlar hiç anlamıyorum, neyse..
    Netaş senle nikah kıydık biliyon deel mi, bırakmam. ))

3. 150 milyon civarında ihale almış hayırlı olsun

4. Sermayenin iki katı ihale alana bak hele sanki sermayenin iki katı borç almış

5. 10.10.2023 - Yeni İş İlişkileri - Dört Adet

1-Özet Bilgi
    Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.den Alınan Superbox Siparişi Hk.
    Şirketimiz, Turkcell'in bağlı ortaklığı Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş'den, Superbox ürün tedariği için 13.468.312,50 Çin Yuanı tutarında sipariş almıştır.

2-Özet Bilgi
    Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.den Alınan ZTE Home Gateway Modem Siparişi Hk.
    Şirketimiz, Turkcell'in bağlı ortaklığı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.'den, ZTE WiFi 6 Home Gateway Modem ürün projesi kapsamında 10.495.872 Çin Yuanı tutarında sipariş almıştır.

3-Özet Bilgi
    Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.den Alınan ZTE VDSL Modem Siparişi Hk.
    Şirketimiz, Turkcell'in bağlı ortaklığı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.'den, ZTE VDSL Modem ürün projesi kapsamında 2.821.500 Çin Yuanı tutarında sipariş almıştır.

4-Özet Bilgi
    Türk Telekomünikasyon A.Ş.den Alınan VDSL Wifi5 Modem Sipariş Hk.
    Şirketimiz, Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den, 2.136.000 ABD doları tutarında VDSL Wifi5 modem siparişi almıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız. Saygılarımızla

Yani özüne döndün Çinli NETAŞ..
    Kendi para birimin olunca çok daha iş mi alır oldun, Yuan nedir yahu.. Dolar, Euro ya ne oldu..ilginç.. neyse hayırlı işler olsun!.

6. kim tutar seni.çarpı 2 düş tabi.çok çıktın ya

7. bir ay kredili ve açığa satış yasağı geldi bu zaman içinde hareketlerini göreceğiz ne tarafa gidecegini

8. bilançoyu perşembe aksamı gönderebilirler 2. çeyrek kadar kar ederse ödenmis sermayesinden fazla kar etmiş olur buda hisseyi 65 hadda 80 bandına taşır fakat zarar yazarsahisse 30 sevilere gelme ihtimali var ytd

Sayfa 749/760 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •