Sayfa 239/756 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 6042 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    tablodan neye bakarak bu cıkarıma vardınız.. benım gordugum mıllet mal kacmıs..gemi su alıyor gibi bence
    Su alan gemide ne işin var sn eksina!!!
    Zorla mı tutuyorlar?
    Bu dönem bazı arkadaşlarımızın bilerek yada bilmeyerek kafa karıştığını görüyorum. Bu çok tehlikeli. Bildiği bişe varsa açıkca yazar, bizde öğreniriz.
    Umudunu yitirmiş olanın, başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

2.  Alıntı Originally Posted by sanal2020 Yazıyı Oku
    Zorla mı tutuyorlar?
    Bu dönem bazı arkadaşlarımızın bilerek yada bilmeyerek kafa karıştığını görüyorum. Bu çok tehlikeli. Bildiği bişe varsa açıkca yazar, bizde öğreniriz.
    Güreşte künde atmak diye bir hareket vardır... Netaş da kündeyi yeyip de kafası karışmayan yatırımcı yoktur diye düşünüyorum...

..........17 seviyesinden kündeyi yeyinci 14 lirada bulduk kendimizi...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. 15.80 üzeri saatlik kapanış gelecek mi bakalım..!? Art arda iki saatlik olursa daha makbul olur..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by sanal2020 Yazıyı Oku
    Zorla mı tutuyorlar?
    ben yüzmeyi biliyorum.. sırt üstü,kulaç,gırbıçlama...yanyan bir sekılde kıyıya ulaşırım..Bir şeyler duydum ama dedıkodu mahiyetinde o yüzden açıklama geregi hissetmedim . Burda neden oldugumun acıklamasını yaptım daha önce

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    ben yüzmeyi biliyorum.. sırt üstü,kulaç,gırbıçlama...yanyan bir sekılde kıyıya ulaşırım..Bir şeyler duydum ama dedıkodu mahiyetinde o yüzden açıklama geregi hissetmedim . Burda neden oldugumun acıklamasını yaptım daha önce
    Gerçek yatırımcının dedikodu ile işi olmaz. Kendi inanmadığınız şeyleri burda dillendirmeniz doğru olmaz.
    Biz de tam tersi duyduğumuz şeyleri söylesek ve gerçekleşse afedersiniz donunu bilem satıp netaşlanmak gerekir.
    Umudunu yitirmiş olanın, başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

Gerçek yatırımcının dedikodu ile işi olmaz. Kendi inanmadığınız şeyleri burda dillendirmeniz doğru olmaz.
    Biz de tam tersi duyduğumuz şeyleri söylesek ve gerçekleşse afedersiniz donunu bilem satıp netaşlanmak gerekir.
    Yorumlamak ayrı ..bir şeyi ifade etmek ayrı...ben yorumumu yapıyordum kendimi ifade etmedim..sonuc olarak bende her duydugumu burda ifade etmiyorum.
    olumlu dedıkodular var ise dile getirde bir kucuk rakı ıcmıs gbı keyfımiz yerine gelsin..

ayrıca bahsi olan tabloda mal yedırıldıgı bellı.. Cok guzel olacak dıyen elemana takılmadında ..bana takılıyorsun ..o garibime gitti

Sayfa 239/756 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •