Sayfa 105/760 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 833 - 840 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Cenap Demir
    â€
    @CenapDemir10
    15 dk.15 dakika önce
    Daha fazla
    @kahraman_harun adlı kullanıcıya yanıt olarak
    #Netas credit de geldi.

2. Emin misiniz mal boşalttıklarına? Toplamadır belki.
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    agresiflestigi zaman 300 milyon hacim yapmıstı tahta..çaktırmadan bir şeyler yapmaya çalısıyorlar ise bilemem..Mal boşaltıyorlar yavas yavas demek daha dogru olur suankı durumda bence
    SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Jacho Yazıyı Oku
    Emin misiniz mal boşalttıklarına? Toplamadır belki.

SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    emın degılım ..mal boşaltıyorlar desek daha doğru olur dıye yazdım. zerzeniş sitem yapıyorum

4. Zte ürünlerini neden İstanbula üretsin cinde üretir trene yükler yirmi gün sonra avrupada

5. Hayalperestlik ruhumuza sindi. Ceo doğru söylemiyor. Bunun birazda sebebi budur. Neden doğru soylemiyor diyorum.
    50 yıllık arge şirketiyiz. Ceo mujdat altay 1981 den ber netaşta çalışiyor. Kokeni de Arge dir. Peki bu süreçte bu şirket ne üretti. Gecmişte Nortel yıllarında karlı bir şirketti. Sonra ne oldu abd menşeyli cisco genband microsoftun mallarinı düşük karla satan aracı oldu. Aselsanın alt yuklenicisi oldu.
    Üretmiyor. Aracılık yapıyor. Şahsi fikrim. Zte nin urünlerini duşuk karla satacağız yine.
    Netaş yöneticileri büyük lafların arkasına sığınıyor. Üretim yok.

6. Tabela değeri bile, ZTE'nin Netaş'ı aldığı para etmeli Bir iki ihale haberi, esas faaliyet karı bir gelse...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kendi görüşümdür.

10 u kırdı 10.50 uzerı kapatırsın bir zahmet artık

8. Bu gün merak ettim Akılı şehir projeleri ilgili ihale yapan veya filen çalışma yapan şehir bulamadım. belediye başkanları veya siyasiler konuşuyor ancak ortada konuşulmasından başka galiba bir şey yok. yapıyor veya çalışma başlatanlar varsa tebrikler.

hiç bir kaynağa dayanmayan, sadece basına yansımış haberlerle tamamen benim kendime ait mantıksız bir senaryom;
    Sayın keko önceki sayfalara GSM operatörlerinin alt yapı harcamalarını tahmin yazmış, bu son İstanbul depremi GSM operatörleri alt yapısının yetersiz olduğu, özelikle TürkTelekom bir enkaz olduğunu tescil etti. THY'da olduğu gibi Telekomda Devlet ait Altın hisse uygulaması devam etmekte. Bankalar alt yapıya bir kuruş para harcamıyorlar ,alacak kurtarma peşindeler. Altın hisse sahibi devlet fiber alt yapıyı milli ve yerli NETAŞ/ZTE'ye ihale eder.Vatandaş olarak Telekomun hem borçlarını ve alt yapı parasını öderiz.bankaların elindeki payları birilerine satılır,Netaş'a alt yapı karşılığında pay verilir ve ya Varlık fonuna geçer,

Sayfa 105/760 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •