Sayfa 49/760 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 385 - 392 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Huwai'nin yıllık cirosu 100 milyar doların üstünde, zte ile ilgili bir bilgiye rastlayamadım, haberlerde falan bir rakam duyanınız var mı?

ZTE'ye de dünya devi diyorlar ne kadar devdir? bunun cevabı çok ama çok önemli.
    Son düzenleme : kitapci34; 15-09-2019 saat: 02:18.

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    huwai'nin yıllık cirosu 100 milyar doların üstünde, zte ile ilgili bir bilgiye rastlayamadım, haberlerde falan bir rakam duyanınız var mı?

Zte'ye de dünya devi diyorlar ne kadar devdir? Bunun cevabı çok ama çok önemli.
    2018 haberi var buldum, 17 milyar dolarmış, buradan neye ulaşmaya çalışıyorum?

ürettığı bu ürünlerin %5'ini türkiyede üretip satsa 850 milyon dolar eder, netaş da ihya olur yatırımcısıda

kuruyorum işte, Oranı yüksek mi tutum, düşük mü tuttum bilemem, bilemeyiz.

hadi %1'ini burada üretip satsın daha ne diyeyim, 170milyon dolar.

yazdıkalrımda ekseriyetle ytd yazmam öngürülerim %70 tutuyor, bundan korkuyorum.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Bir şeye daha dikkatinizi çekmek istiyorum. Cuma günü günün büyük dlimini, 17.20'ye kadar 8.68 altında işlem gören netaşları, ykb 8.778 ortalama ile satabilmiştir, bir başka deyişle de alıcı almıştır.

Yazdıklarıma itirazlarınızı lütfen yazınız tartışalım, seans içi konuşmaları itirazları dikkate almam, zaten bende kararsızım ve arayıştayım, başka hisselerde böyle olmamıştım HİÇ.

4. Bilançoda oyunlar, geçmişte yapılanlar. Hepsi doğrudur ve hisseye şüpheyle bakmaya neden olabilir. Ancak şunu söylemek istiyorum fırsat buldukça hisse hareketini son 2 gün takip ettim. Net bi şekilde kimse almasın ben kendi kendime toplaya toplaya yukarı çıkayım diyordu. Ytd, bol kazançlar.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. genel olarak bıst boğa pıyasasına geçış başladı,, bu sureç bır kaç yıl surer ,
    gozlemım yenı trendde elektronık ve bılgı teknolojılerının on plana çıkacağı
    bu sektor ımkb tarıhınde hakettiği yerı tam olarak alamadı

bol şans

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bir şeye daha dikkatinizi çekmek istiyorum. Cuma günü günün büyük dlimini, 17.20'ye kadar 8.68 altında işlem gören netaşları, ykb 8.778 ortalama ile satabilmiştir, bir başka deyişle de alıcı almıştır.

Yazdıklarıma itirazlarınızı lütfen yazınız tartışalım, seans içi konuşmaları itirazları dikkate almam, zaten bende kararsızım ve arayıştayım, başka hisselerde böyle olmamıştım HİÇ.
     Alıntı Originally Posted by eymen2009 Yazıyı Oku
    Bilançoda oyunlar, geçmişte yapılanlar. Hepsi doğrudur ve hisseye şüpheyle bakmaya neden olabilir. Ancak şunu söylemek istiyorum fırsat buldukça hisse hareketini son 2 gün takip ettim. Net bi şekilde kimse almasın ben kendi kendime toplaya toplaya yukarı çıkayım diyordu. Ytd, bol kazançlar.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Öncelikle kimseye herhangi bir fikir empoze etmek istemiyorum. Zaten burada birinin empoze ettiğiyle iş yapanın sonu hüsran oluyor.
    Netaş ozelinde; Daha 3-4 gun oncesi 6.5 tl den islem görürken dönüp yüzüne bakilmayan bir hisseydi. Bahsettiğiniz islemlerin fiktif islem olup olmadiğıni kontrol ve takip edin.
    Nasıl olurda işbank bu denli mal alır. Neden ykb satar. Iki gun sonrada citi deutch e mal almaya baslar.
    Bizim spek bu isleri sever. Sığ bilgi kırıntılarıyla hatalı karar vermeyin. Hem alim hem de satim yönünde.
    Son 1 yıl 6 aylik donemde kim almıs satmış bir bakin
    Bu hissede sag sol cep olayı yillardir devam ediyor.
    Ben hissedeyim. Çıkmayacağımda. Amacım kimseyi korkutmak degil biraz araştırın.
    ZTE nin ne kadar dev olduğunu sormuşsunuz. ZTE 1985 yilinda çin hava kuvvetleri tarafindan kurulmuş. Yarı devlet şirketi gibidir ama bir huawei konseptinde bir şirket degildir. 2014 e kadar cuzi karla çalışmıştır. 2 yıldır Netaşı neden aldiğı anlasilamamistir. En son Netaşın 50 yıl kutlamasinda cizilen perspektifte Netaşi ZTEnin tamircisi ilan ettiler. Açın okuyun.

7.  Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Sayın kitapci34
    Ben 2012 den beri Netaştayım.
    Size naçizhane bir tavsiye burada sorularınıza cevap arayacağınıza açıp bilanço okuyun. Nereden bulacağınızı bilmiyorsanız. Netaş ın kendi sitesinde var.
    Netaş için büyük konuşmayın. Piyasadaki fiyat hareketleri Netaşın gerçekleri ile uyuşmaz. Yaptığı hareketlerle nutkunuz tutulur. Bu kadar yıl kalmışsınız çıkmayı bilememişsiniz dersiniz.
    Netaşın öyle bir speği varki ne çıkmasını anlarsınız ne de düşerken ne olduğunu anlarsınız. Bu hisse 19 dan 9 a düşerken yabancı mal topluyordu. Sonra o yabancı 9 dan 7 ye inerken mal sattı. Bu miktar az buz değildi. 2.3 milyon lottu.

Size tekrar tavsiyem kront şöyle bu böyle demeyin. LOGO denen firma 50 tane personelle dünya para kazanıyor.
    Netaş ın işletme sermayesi 1 milyar tl nin üstünde ve bunu banka kredisi ile karşılıyor. Kasada geçmiş yıllardan kalan 150 milyon tl dışında bir kuruş yok. Çalıştığı büro dolarla kira. Cisco nun genband ın ürünlerini alıp %0.03 brüt karla iş yapıyor. Bu yüzden 2019 ikinci çeyrek bilançoda 92 miyon zarar getirdi. 3000 personelin çalıştığı bir bataklık.

Ben ne mi bekliyorum. Bir akıllının gelip CEO Müjdat ve CFO İlker in işine son verip. Günümüzün KİT i olan Netaşa çeki düzen vereceği günü bekliyorum.

Şimdi birileri çıkmış hisseye BY gelmiş diyor. 8 Milyon lot MKK kayıtlı her an satılabilir. Hangi BY gelip bu riske girer. Bu hissede mal alanlar çılgın KY dan başkası değildir. Zaten hareketin tamamı birisinin sağ cebinden sol cebine mal aktarması.

Hangi yatırımcı; Gelen haberi görüp; 14 tl defter değeri olan çinlinin 20 tl verdiği ve 7- 7.5 tl den aldığı hisseyi buradan satar. Adamlar bir gün alıyor ertesi gün satıyor. Aylardır TEB topluyor. Cuma sattı. Bunları geçeceksiniz.

Yok teknik şuymuş. Buradan alınır şuradan satılır. Ne zaman nerden tepki vereceği belli olmayan bir hisse.
    2000 yılından beri netaşı takip eden biri olarak tamamen görüşlerinize katılıyorum

8. cuma günkü işlem hacmiyle fiat daha yukarılarda olması gerekiyordu satışın fazla oldugu gözüküyor

Sayfa 49/760 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •