Sayfa 464/760 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    TAVANDAYIZ arkadaşlar........!!!!!
    alalım mı reis..

şaka.. bol kazançlar.. bende ekürüsü var, hayırlısı bakalım..

2. Sanırım tokmakçının 8 milyonu bitti artık. Artık satış baskısı çok daha az olacak.

Ciddi büyük alımlar yok ,benim gibi küçücuk yatırımcı dolmuş hep 19 dan 8 e cakildigimiz günler geldi.haftasinada son model araba yanında çekilmiş fotoğraflarla netasa ne koyduk diyenler çıkmıştı ortaliga

Bugün habersiz kapsiz iyi sürpriz yaptı . Cuma günü nasıl bir hareket yapacak bakalım bizim çapsız spek

5. Ayağım uğurlu geldi netaşa )

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bugün habersiz kapsiz iyi sürpriz yaptı . Cuma günü nasıl bir hareket yapacak bakalım bizim çapsız spek
    Benim söyle bir tezim var Netaş yaklaşan abd seçimleri ile alakalı alt yapı( seçimler internet üzerinden yapılacak) sistemlerinin kurulumu veya ona benzer bişeylerden kendi namına pay almış olabilir mi?
    şuan herkes 5 g ile alakalı muhabbet ediyor fakat kimsenin aklına gelmeyen bir konuyu tartışşak nasıl olur?

7. Abd tarafında teknoloji şirketleri çok üstün lakin aynı işi netaş çok daha makul fiyatlara yapabilecegini düşünüyorum.
    şuanda haber yok ve bazı kişiler bu haberleri önceden aldı pozisyonlarını çoktan almışlardı. peki bize ne yapıoyruz? pislik mal vs konusmaktan ötesi yok!
    netaş ne üretiyor? Yurt dışı bağlantılı işleri kimlerle yapıyor?

8. busaatte tavanmı bozulur ya

Sayfa 464/760 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •