Sayfa 337/760 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 6074 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bizim spek çay götür cay getir yaptırır..metroya .....Eski gücü yok ise teleşlandırabilir tabi ..6-7 iken gırmek varken buralardan nıye gırsın oda sacmalık
    sen merak etme çaycıyı once alır..sonra analızını gonderır..6-7 lerde buraya getırenın ben çaycı oldugunu tahmın edıyorum..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    sen merak etme çaycıyı once alır..sonra analızını gonderır..6-7 lerde buraya getırenın ben çaycı oldugunu tahmın edıyorum..
    Biri topluyor olsa anlardık sanırım alan ertesı gun sattı hem caycı yurtdısına kacmamısmıydı

hacımde zaten kolpa bızım spegın tarzı

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Biri topluyor olsa anlardık sanırım alan ertesı gun sattı hem caycı yurtdısına kacmamısmıydı
    ???????????? şimdi metro yatırımın sayfasına git bak analizini yaptıgı hisslerde ne işler yapmış görürüsün..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    ???????????? şimdi metro yatırımın sayfasına git bak analizini yaptıgı hisslerde ne işler yapmış görürüsün..
    bir link verin gorelim

6.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Netaş da ne yapmış ben birsey goremdim

7. metroyu netaşta at koşturtmazlar

8. Galip Öztürk ün gücü yetmez Netaş da. O ancak sığ ve patronu ile anlaştığı hisselerde iş yapar.

Sayfa 337/760 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •