Sayfa 275/760 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Şaka gibi tüm iyi niyetlerimi gönderiyorum

2. Böyle giderse eksi bile kapatırız iki günde alacak yüzde 20 fark attı cümlesini....

10.80 beklıyordumm ne bulduk...alıcısı yok kagıdın bir hikaye bir haber cıkarmadıkca zor

4.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Yazarken kıpraştı vallaha
     Alıntı Originally Posted by altar237 Yazıyı Oku
    Şaka gibi tüm iyi niyetlerimi gönderiyorum
     Alıntı Originally Posted by altar237 Yazıyı Oku
    Böyle giderse eksi bile kapatırız iki günde alacak yüzde 20 fark attı cümlesini....
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    10.80 beklıyordumm ne bulduk...alıcısı yok kagıdın bir hikaye bir haber cıkarmadıkca zor
    Amerikan Fed para basacağını ilan etti ve Dowjounes tarihin en iyi yükselişini başlattı, bu etki tüm borsalara yayıldı. Hatta şimdi Senatodan onay alırsa para biraz daha çıkar bu hisseler belkide... Sevgili kardeşler ben pek borsa hisse anlamam etrafımda da hep duyumlarla bu işlere girenleri gördüm hepsi batak hiç biride çıkıp beni şu şirket ihya etti diyeni görmedim.

Abd seçimler yaklaşıyor, Newyork caddeleri hala insanlar dolaşıyor yasak gelmiş değil yarın öbürgün abd virüs yayılırsa öyle görünüyor hayat durabilir sokaklar boşalır üretim durar ve kasım ayında seçim var belki Trump başkan olamaz bu söylediklerimi bir yere not edin dikkat edin bu süreçte...

5. sn eksina, bu vakitten sonra en iyi hikaye Li, Wang, Zhang, Liu veya Chen soyadlı bir Ceo gelmesi olabilir.
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kyetkin Yazıyı Oku
    sn eksina, bu vakitten sonra en iyi hikaye Li, Wang, Zhang, Liu veya Chen soyadlı bir Ceo gelmesi olabilir.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 gun once delı gıbı satan bugun alıcı oluyor kamu bankaları ortalıkta yok tahta sahıbı her kımse elı uzun. Sag cepten sol cebe döndur

7. Aynen katılıyorum bence ceo çin vatandaşı biri olursa değişir durum yarın alcatel tavan olursa fark yüzde 70 çıkacak karel de de yüzde 50 ye çıkacak.

Önce sağlığımız yerinde olsun sonra evrene mesaj gönderiyorum ceo değişsin. Zaten 2004 den beri görevde yorulmuştur bence.

8.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Sıra günlükte

Sayfa 275/760 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •