Sayfa 244/759 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 6072 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Bizim ortak zte borsada firlamis

2. Bizim borsanın esen rüzgarla iş yapmasına somut örnek:
    Alcatel neden yükseliyor?
    Amerika 5 G alt yapısı için Avrupa' ya Huwaei yerine Ericcson ve Nokia yı işaret etmiş.
    Türkiye' de de 5G alt yapısı yapılacak.
    Alcatel in hakim ortağı Nokiaymış. O yüzden yükseliyormuş.
    Peki birde gerçek haberleri okuyalım.
    Kasım 2019 da Netaş ZTE nin fiber kablo alt yapısını Orhanli tesislerinde ürettim. ITO dan yerli ürün onayı aldım açıklaması yaptı.
    Turkcell Çinle 5G alt yapısı için düşük faizli uzun dönem ödemeli 500 milyon dolar kredi anlaşması imzaladı.
    Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan milli 5G ye geçiş için milli alt yapı öncelikli diye beyanat verdi

Tüm bu haberlere rağmen Alcatel dört nala gidiyor. Netaş çıkmam diye direniyor.
    BIST böyle bir yer. Tabi şu da var. Bahsi geçen açıklamalar KAP a düşse anlaşmalar yapılsa Netaşın meshur Speki fiyatı tutar. Ne zaman bizim borsada gerçek yatırımcı gelir. O zaman Netaş hak ettiği seviyeye çıkar.
    Son düzenleme : Doctorre; 17-02-2020 saat: 11:25.

3. bu hafta vergi dairesi bilançosu gelecegini düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Bizim borsanın esen rüzgarla iş yapmasına somut örnek:
    Alcatel neden yükseliyor?
    Amerika 5 G alt yapısı için Avrupa' ya Huwaei yerine Ericcson ve Nokia yı işaret etmiş.
    Türkiye' de de 5G alt yapısı yapılacak.
    Alcatel in hakim ortağı Nokiaymış. O yüzden yükseliyormuş.
    Peki birde gerçek haberleri okuyalım.
    Kasım 2019 da Netaş ZTE nin fiber kablo alt yapısını Orhanli tesislerinde ürettim. ITO dan yerli ürün onayı aldım açıklaması yaptı.
    Turkcell Çinle 5G alt yapısı için düşük faizli uzun dönem ödemeli 500 milyon dolar kredi anlaşması imzaladı.
    Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan milli 5G ye geçiş için milli alt yapı öncelikli diye beyanat verdi

Tüm bu haberlere rağmen Alcatel dört nala gidiyor. Netaş çıkmam diye direniyor.
    BIST böyle bir yer. Tabi şu da var. Bahsi geçen açıklamalar KAP a düşse anlaşmalar yapılsa Netaşın meshur Speki fiyatı tutar. Ne zaman bizim borsada gerçek yatırımcı gelir. O zaman Netaş hak ettiği seviyeye çıkar.
    Söz konusu kredinin kullanımı ile ilgili nihai anlaşma konusunda yeni bir bilgi yok sanırım. Aşağıdaki ifadeye göre bu anlaşmanın 2020’nin ilk üç ayında yapılması planlanıyormuş:

“Amacımız nihai kredi anlaşmasını gelecek yılın ilk çeyreğinde imzalayarak hem mevcut alımlarımızı hem de ileride oluşabilecek 5G alımlarımızı bu krediden karşılamak. ”

https://www.google.com.tr/amp/s/m.du...-haberi-458258

5.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    bu hafta vergi dairesi bilançosu gelecegini düşünüyorum
    4. Çeyrek Geçici Vergi beyannamesi vermenin son günü bugün.. Gerçi Geçici vergi bayanı ile spk mevzuatına göre verilecek bilanço içeriği çok farklı ama genel bir durumu görmemizi sağlayacaktır. Bu akşam veya yarın sabah Kapa düşer muhtemelen..

ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    4. Çeyrek Geçici Vergi beyannamesi vermenin son günü bugün.. Gerçi Geçici vergi bayanı ile spk mevzuatına göre verilecek bilanço içeriği çok farklı ama genel bir durumu görmemizi sağlayacaktır. Bu akşam veya yarın sabah Kapa düşer muhtemelen..

ytd..
    ben son tarihin 3 mart biliyorum

7. KAP: NETAS [ ] NETAS TELEKOMUNIKASYON A.S. HERHANGI BIR OTORITEYE MALI TABLO VERILMESI
    23:18
    ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/819782 DOSYALAR: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/EK-INDIR/4028...7054CC1D4E216B HERHANGI BIR OTORITEYE MALI TABLO VERILMESI 2020-02-17 DIL SECIMI DIL SECIMI TURKCE INGILIZCE YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? HAYIR (NO) YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? HAYIR (NO) KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN ACIKLAMANIN TARIHI - YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? HAYIR (NO) BILDIRIM ICERIGI MALI TABLONUN HESAP DONEMI 01.01.2019-31.12.2019 MALI TABLONUN VERILDIGI OTORITE BUYUK MUKELLEFLER VERGI DAIRESI MALI TABLONUN VERILME NEDENI KURUM GECICI VERGI/YASAL YUKUMLULUK MALI TABLONUN VERILME TARIHI 2020-02-17 ACIKLAMALAR EK ACIKLAMA EKTEKI TABLO,GECICI VERGI BEYANNAMESI EKINDE VERGI DAIRESINE SUNULMUS OLUP SERMAYE PIYASASI MEVZUATI''NA GORE DUZENLENMEMISTIR.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Dönem zararı : 47.245.846,34
    Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 244/759 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •