Sayfa 89/759 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 6070 madde; 705 - 712 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. timsah göründü

2.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    timsah göründü
    timsah kim kardeş ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by mccloy Yazıyı Oku
    Oyunun kuralları değişiyor, iletişim altyapısı millileşiyor. 5G’ye hazır ilk yerli ve milli ürün MAYA SD-WAN ülkemizin en büyük servis sağlayıcılarından birinin geniş*alan ağ altyapısında kullanılmaya başlandı.
    5g ye hazırlık ise 5g nin altyapı ürünlerini zte nin yerli ürünleri kullanılabilir...bu durumda netaş şanslı olur...malum teknoloji bakanı operatörlere kapasitelerini %48 artırmalarını istemişti...bu kapasiteyi de ancak 5g teknoloji kaldırabilir...sanki bu günkü hareket bu haber ile ilintili gibi...

bir de operatörler bu kapasite artışını 6 ay içinde yapacaklardı bunun ile ilgili haberlerin düşme olasılığının olduğunu geçen günlerde söylemiştim...böyle bir haber gelebilir mi acaba ?? son günlerdeki nisbeten güçlü duruşundan ben böyle bir hisse kapıldım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. 2020/1 çeyrek netaşda olmak niyetim, o zamana kadar giderse yolu açık olsun, beklerse benim için iyi bekleyenler biraz daha beklemiş olurlar. Önümüzdeki dönem bilanço beklentili hisselerde olmak daha mantıklı geliyor bana.

5.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    2020/1 çeyrek netaşda olmak niyetim, o zamana kadar giderse yolu açık olsun, beklerse benim için iyi bekleyenler biraz daha beklemiş olurlar. Önümüzdeki dönem bilanço beklentili hisselerde olmak daha mantıklı geliyor bana.
    söylediğiniz bir yönden doğrudur ama orta uzun beklentileri özelikle de zte ile üreteceği yerli ürünlerin satışlarından elde edebileceği gelirleri ciddi beklenti oluşturuyor...teknik grafiğine de bakıldığında çok agresif bir yapıya büründüğünü görüyoruz...çok ilginç hareketleri var..tıpkı bu günkü %2 düşen endekste yaptığı %3 lük prim gibi...

netaşta ciro büyümesi çok güzel vede agresif ama karlılığa henüz ulaşamamış....karlılık da oluşmaya başlarsa ?? o vakit netaş kendine layık çıkışlar yapabilecektir..o yüzden de bilançolarını çok merak ediyorum...yalnız açıkçası üçüncü çeyrekten pek umutlu değilim daha önce de söylediğim gibi beklentili olabilecek bilançoları bu yılın son çeyreği ile önümüzdeki yılın ilk çeyreği olabilir..

6. şu anda piyasayı heyecanlandıran zte ile işbirliğinin olası sonuçlarıdır...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şu anda piyasayı heyecanlandıran zte ile işbirliğinin olası sonuçlarıdır...
    mal toplanma da gözlemlenmiyor, cıty son 10 günde 750 k üzeri mal sattı, daha .önce zaten elinde yok denecek kadar az mal vardı rakamı hatırlamıyorum, bu son hareketde girip çıktı

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    mal toplanma da gözlemlenmiyor, cıty son 10 günde 750 k üzeri mal sattı, daha .önce zaten elinde yok denecek kadar az mal vardı rakamı hatırlamıyorum, bu son hareketde girip çıktı
    Girip çıkmış ise o yabancı değil bıyıklıdır...yabancı aldı mı uzun vadeli alır..

Sayfa 89/759 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •