Sayfa 608/760 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Uzay projesi,yerli yazılım...yerli teknoloji..ve aynı gün büyük bedelle yaptırılan sigorta poliçesi.çılgınca gelebilir ama bir bağlantı olabilirmi diye düşünmeden edemiyorum.Zaten bizim gibi 6 yıldır bekleyen netaşzedeleri ancak ve ancak uzaya gitmek kurtarır.kıytırık hisseler bile yüzde bin yapmış bizim uyuz halen kıvranıyor.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    Uzay projesi,yerli yazılım...yerli teknoloji..ve aynı gün büyük bedelle yaptırılan sigorta poliçesi.çılgınca gelebilir ama bir bağlantı olabilirmi diye düşünmeden edemiyorum.Zaten bizim gibi 6 yıldır bekleyen netaşzedeleri ancak ve ancak uzaya gitmek kurtarır.kıytırık hisseler bile yüzde bin yapmış bizim uyuz halen kıvranıyor.ytd
    Uzay projesinden nasibini alacak hisse, ilk başta ASELSAN olabilir, TTKOM olabilir, belki THY da olabilir...
    Netasın ilk başlarda ekmek yemesi zor.
    Bu hisseyi yukari cekmek icin Netas hakkinda buyuk dedikodularin yayılması gerekiyor.
    Sigorta poliçesi haberini de bilerek seans sonu atıyorlar. Seans icinde gelseydi. En azından 31.80 kadar düşmez ve artı kapatirdi.
    30.50 yi görmeden hisse de canlılık beklemiyorum.
    Insaallah bana kızıp, 32.50 üstüne atlar ;)
    YTD

3. Uzay işinden teknoloji üreticilerine orta uzun vade iş çıkar hemde katma değerli işler,
    Uzaya gidilecek diye gıdacılar,ilaçcılar prim yapmaz heralde,astronotlar orda ne yiyecek,nasıl tedavi olucak diye beklenti oluşturmazlar umarım.

https://twitter.com/tuajans

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. Uzay işinde yerli üretici teknoloji firmaları iş alır diye düşünüyorum

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. Hahahaha ne uzayı ne Netaş 'ı kardeşim..

6. NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by sanscent Yazıyı Oku
    Hahahaha ne uzayı ne Netaş 'ı kardeşim..
    Sende haklısın,uzay üssü,uzay istasyonu,uzay limanı demişler netaş ,alctl,karel gibi şirketler değilde liman işini,parçasını yazılımını trabzon limana verirler,limancı ya,üs işlerinde trcas petrol yapar.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kardeşim bu açıklamalar boş beleş açıklamalar..Turskat uyduyu Kanada'lı yapıyor Amerikadan uzaya yolluyorsun ama havayı sen atıyorsun..Burada bu haberlerin alıcısı çok maalesef..Olaylar tamamen siyasete karıştı..Ne uzayı ne Netaş 'ı. Netaş diyorsun..Bir şirket 1.5milyar yılda ciro yapacak ve sonra 100 milyon zarar edecek..2 sene zarar yazacak..Kamu kurumu olsa çoktan satarlardı...Netaş' da her türlü fırıldak var..😄😄

8. KEK var yersen.bu milleti kandırmaya ne kadar daha devam edecekler bilmiyorum.

Sayfa 608/760 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •