Sayfa 716/760 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Ne uyuz bir kağıt oldun be netaş.Sayfalar artık bomboŞ ,ne yorum var ne eleştiri.Herkes yılmış senden

2. Beni batırdın inşallah sen de batasın NETAS

3. Thumbs up

Alıntı Originally Posted by mydeli Yazıyı Oku
    Beni batırdın inşallah sen de batasın NETAS
    11 yıl sonra sen yazınca battığımızı anladım gerçekten battık arkadaş... UV yatırımcı böyle olur 11 yılın sonunda halen eksideyiz yatırımcı böyle olmalıki birileri para kazansın yapacak birşey yok bu saatten sonra....Netaş batış bayrağını sallamışta sanırım biz görmedik........saygılarımla

4.  Alıntı Originally Posted by 0634 Yazıyı Oku
    11 yıl sonra sen yazınca battığımızı anladım gerçekten battık arkadaş... UV yatırımcı böyle olur 11 yılın sonunda halen eksideyiz yatırımcı böyle olmalıki birileri para kazansın yapacak birşey yok bu saatten sonra....Netaş batış bayrağını sallamışta sanırım biz görmedik........saygılarımla
    Beddua işe yaradı

5.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Malların yarısını nakite çevirdik hayırlısıyla,yine bilişim sektöründe yeni hisseye geçiş için...
    2 ay önceden kalan mallarıda verelim be spek 1 hafta süre sana
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

6. Çok kastın be netaş bu hafta veda zamanı geldi galiba
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

7. 386milyon zarar

8.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    386milyon zarar
    Hay maşallah bu b.k çukuru daha ne kadar sürünecek acep....

Sayfa 716/760 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •