Sayfa 113/205 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 897 - 904 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    cuma sattığım0.88 den malın %25 lik kısmıyla 0.87 den malım gelmiş. yarın yada önümüzdeki günlerde %10 ile 0.84, %15 ile 83, %50 ile de 82 ye alış yazarım. en azından hisselerimi arttırmış olacağım. spek global, marbaş ,yapıkredi ile daha benim bilmediğim aracı kurumlarından ky ile top gibi oynuyor.tek duam 0.82 yi gördükten sonra yukarı dönmesi. dönmezse de canı sağ olsun. ytd.

not : borsa bir kumardır. aksini söyleyen zaten pegyo almaz. ytd.
    bugün 0.82 yi görür diye düşünmüştüm en azından 0.83 e değer diye tahmin etmiştim ama şu ana kadar beni yanılttı. inşallah sattığım yerin yukarısından aldırmaz. kağıt beni şaşırtmaya devam ediyor. teknik bu hisseye işlemiyor sanırım tekniğe göre 0.83-82 olması gerekirdi. bakalım göreceğiz. öğleden sonra mesaim bitiyor. o zaman bir durum değerlendirmesi yaparım. ona göre hareket ederim. pasta atabilen arkadaş varsa sevinirim.ytd.
    formda takip eden ky nın kalmaması iyiye işarettir. insanların bu hisseye güveninin kalmadığını gösterir. yada sıkıldığını. ytd

2. 1 in altında her yerden alınır...

Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    bugün 0.82 yi görür diye düşünmüştüm en azından 0.83 e değer diye tahmin etmiştim ama şu ana kadar beni yanılttı. inşallah sattığım yerin yukarısından aldırmaz. kağıt beni şaşırtmaya devam ediyor. teknik bu hisseye işlemiyor sanırım tekniğe göre 0.83-82 olması gerekirdi. bakalım göreceğiz. öğleden sonra mesaim bitiyor. o zaman bir durum değerlendirmesi yaparım. ona göre hareket ederim. pasta atabilen arkadaş varsa sevinirim.ytd.
    formda takip eden ky nın kalmaması iyiye işarettir. insanların bu hisseye güveninin kalmadığını gösterir. yada sıkıldığını. ytd
    BORSADA DİPTEKİ HİSSELERİN ZAMANI YA DA TEMETTÜ ENDEKSİNDE DİPTEKİ 8 HİSSE

Borsa İstanbul ilk etapta 120.000 hedefine doğru koşuyor. Endeks hisseleri yükselişte. Yatırım Gurusu Peter Lynch; önümüzdeki ay, önümüzdeki yıl ya da üç yıl içinde borsa mutlaka düşecektir diyor. Lynch’e göre; hisselerin büyük bölümü yatırımcı kuruluşların elinde bulunan, analistlerin peşinde koştuğu, hisse fiyatı borsa ortalamasının üzerinde artış gösteren ve gerçek değerinin üzerinde olan şirketlerin hisseleri ya yakında değer kaybedecek ya da aynı düzeyde kalacaktır. Borsadaki son yükselişe baktığımızda endeks değer kazanırken, endeks hisselerinde de yeni zirveler dikkat çekiyor. İşte şimdi dipteki hisselerin zamanı.

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    BORSADA DİPTEKİ HİSSELERİN ZAMANI YA DA TEMETTÜ ENDEKSİNDE DİPTEKİ 8 HİSSE

Borsa İstanbul ilk etapta 120.000 hedefine doğru koşuyor. Endeks hisseleri yükselişte. Yatırım Gurusu Peter Lynch; önümüzdeki ay, önümüzdeki yıl ya da üç yıl içinde borsa mutlaka düşecektir diyor. Lynch’e göre; hisselerin büyük bölümü yatırımcı kuruluşların elinde bulunan, analistlerin peşinde koştuğu, hisse fiyatı borsa ortalamasının üzerinde artış gösteren ve gerçek değerinin üzerinde olan şirketlerin hisseleri ya yakında değer kaybedecek ya da aynı düzeyde kalacaktır. Borsadaki son yükselişe baktığımızda endeks değer kazanırken, endeks hisselerinde de yeni zirveler dikkat çekiyor. İşte şimdi dipteki hisselerin zamanı.

YTD

sanki enerji sektörüne değilde enerjiyi tezekten üretecek gibi. hisse hiç tepki vermiyor. hani beklentiler satın alınıyordu?
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...-alacak/197675
    ytd

4.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku

sanki enerji sektörüne değilde enerjiyi tezekten üretecek gibi. hisse hiç tepki vermiyor. hani beklentiler satın alınıyordu?
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...-alacak/197675
    ytd
    sn neden07, tezekten olmasada pamuk sapından üretim yapıyor (tres enerji), kutman pegyo yu enerji şirketine dönüştürcem demiyor. şirkete kilit vursa çağrı yapmak zorunda. gayrimenkuller 120 milyon dolar eder diyor, sermaye 90 milyon tl. 90ı kaçla çarpmak lazım ? 1 tl ile çarpsan 120 milyon doların 1/5 ine gelmiyor. bence ana fikir bu olmalı.

5. yakında keşfederler..

Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    sn neden07, tezekten olmasada pamuk sapından üretim yapıyor (tres enerji), kutman pegyo yu enerji şirketine dönüştürcem demiyor. şirkete kilit vursa çağrı yapmak zorunda. gayrimenkuller 120 milyon dolar eder diyor, sermaye 90 milyon tl. 90ı kaçla çarpmak lazım ? 1 tl ile çarpsan 120 milyon doların 1/5 ine gelmiyor. bence ana fikir bu olmalı.
    İster tasfiye ister enerji şirketine dönüşüm...her ikisininde hikayesi kağıdı rahat 2 tl nin üzerine atacaktır..

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    Yanlış hesap. Globalin tek gayrimenkulü pegyo üzerindekiler değil,mesela Van AVM nin sahibi glyho,pegyoyla ilgisi yok..herşeyi patır patır yazmadan önce düşünün,yanlış bilgi vermemek lazım diye..

7.  Alıntı Originally Posted by cayenne Yazıyı Oku
    Yanlış hesap. Globalin tek gayrimenkulü pegyo üzerindekiler değil,mesela Van AVM nin sahibi glyho,pegyoyla ilgisi yok..herşeyi patır patır yazmadan önce düşünün,yanlış bilgi vermemek lazım diye..
    kutman 120- 150 milyon dolar diyor, ben insaflı davranıp 120 dedim, varsın vandaki dükkan olmasın

8.  Alıntı Originally Posted by cayenne Yazıyı Oku
    bir hesap yapılmamış ki yanlış olsun. Kutman gayrimenkulden parça parça satıp çıkacam diye ağzıyla söylüyor.

şu an piyasa değeri 76.6 milyon lira, yani yaklaşık 20 milyon dolar. hesap yapmadan bile fark görülmüyor mu ?

Sayfa 113/205 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •