Sayfa 152/205 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. kaça kadar çıkartıp millete kakalayacaklar acaba merak ediyorum.kimseyi güldüren bir senet olmadığından

2. 1 i geçer geçmez bilemem ama eğer geçerse hemen bedelli bölüp milleti çük gibi ortada bırakacaklardır...

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hadibakalım Yazıyı Oku
    Hayırdır kutman ailesindenmisin

Bana mı sordun. Bana sorduysan cevap hayır.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Bana mı sordun. Bana sorduysan cevap hayır.

Umarım doğru söylüyosundur. Bu kağıt hakkında bir kaç bir şey yazmak isterim.
    Okullu grubu bu kağıda talip olmuştu... piyasaya kağıt 4 - 5 lira olacak dedikodusunu yayıp milletin eline verdiler, kağıdı 0,9 dan milletin eline çaktılar, sonra 0,4 e gömdüler yazık millet yarı fiyatına elden çıkardı kağıdın 99,99% desi eminim bir kişidedir kendi alıp kendi satıyor.. nolduda 20bin lik günlük hacimler 15 milyonlara çıktı anlamadım, şirket öz zermayesi kadar zararda 2milyon zararı piyasamı olumlu algılıyor hayır, sadece 1 bilemedin 2 kişi yada grup istediği gibi fink atıyor, hedef 1,3 demişsin ne hedefi hangi yatırım yada başka bir ne varsa neye dayanıyor, pivotu yerde sürünüyor bu kağıdın osilatörleri sıçmış durumda bak ben bir hedef yazayım bu kağıt 10 lira olur bilemedin 20 az geldiyse 100 yaptım cidden mümkün bu , borsada bir kağıdı %99 bende olsun o kağıdı 100 e katlayabilirim ama para etmez, altı boş.... dikkat edin derim YTD
    Rulet oynamakla bu kağıdı almanın bir farkı yok... kasa her zaman kaznır...arada şans eseri arpalananlar sistemin gereğidir balinayı yakalamak için bir kaç çipura levrek feda etmek sorun olmaz
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by hadibakalım Yazıyı Oku
    Umarım doğru söylüyosundur. Bu kağıt hakkında bir kaç bir şey yazmak isterim.
    Okullu grubu bu kağıda talip olmuştu... piyasaya kağıt 4 - 5 lira olacak dedikodusunu yayıp milletin eline verdiler, kağıdı 0,9 dan milletin eline çaktılar, sonra 0,4 e gömdüler yazık millet yarı fiyatına elden çıkardı kağıdın 99,99% desi eminim bir kişidedir kendi alıp kendi satıyor.. nolduda 20bin lik günlük hacimler 15 milyonlara çıktı anlamadım, şirket öz zermayesi kadar zararda 2milyon zararı piyasamı olumlu algılıyor hayır, sadece 1 bilemedin 2 kişi yada grup istediği gibi fink atıyor, hedef 1,3 demişsin ne hedefi hangi yatırım yada başka bir ne varsa neye dayanıyor, pivotu yerde sürünüyor bu kağıdın osilatörleri sıçmış durumda bak ben bir hedef yazayım bu kağıt 10 lira olur bilemedin 20 az geldiyse 100 yaptım cidden mümkün bu , borsada bir kağıdı %99 bende olsun o kağıdı 100 e katlayabilirim ama para etmez, altı boş.... dikkat edin derim YTD
    Rulet oynamakla bu kağıdı almanın bir farkı yok... kasa her zaman kaznır...arada şans eseri arpalananlar sistemin gereğidir balinayı yakalamak için bir kaç çipura levrek feda etmek sorun olmaz
    Ytd

Söylediklerinde %100 haklısın. Ama benim hedefim değişmiyor: 1,30 TL. Karlılık, yatırımlar, büyüme, istikrar vs. Tabiki önemli. Ama unutma burası BIST. Öyle güzel hisseler var ki hisse yerlerde öyle dandik hisseler var ki uçuyor. İşte bu da dandik olup uçaklardan. Benim için 1,30 TL ye kadar uçması yeter. Sonra nerelere uçar, yoksa sicar mı önemli değil. Sana bol kazançlar

6. 1.30 muş .yersen

7.  Alıntı Originally Posted by trenci Yazıyı Oku
    1.30 muş .yersen
    Afiyet olsun

8.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Afiyet olsun

yemedikki afiyet ola yiyene afiyet olsun

Sayfa 152/205 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •