Sayfa 153/205 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Sabirli olun...1.30 u da geçecek ins.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by efe efer Yazıyı Oku
    Sabirli olun...1.30 u da geçecek ins.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ayhan Öztürk EYM grubu twitterda canlı yayın sohbetinde "pegyo 2.500 olurmu" sorusuna cevap aranacak.Vakıf hisselerindeki performanslarına bakınca ister istemez neden olmasın demektem kendimi alamıyorum. Olur ya da olmaz ama bıst!te neler görmedikki.Hayırlısı ve de sabır.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by atmaca66 Yazıyı Oku
    Ayhan Öztürk EYM grubu twitterda canlı yayın sohbetinde "pegyo 2.500 olurmu" sorusuna cevap aranacak.Vakıf hisselerindeki performanslarına bakınca ister istemez neden olmasın demektem kendimi alamıyorum. Olur ya da olmaz ama bıst!te neler görmedikki.Hayırlısı ve de sabır.ytd
    Eğer yarın patron KUTMAN acikcilar için satışa başlarsa PANDA AYHAN söz verdi 1 ay içinde 2,5 TL yapacağım dedi. Eğer patron satmazsa zaten sıkıntı yok. Satarsa yine sıkıntı yok, satarsa alacağım ve aldiracagim diyor panda Ayhan. Patronun sattıklarını alıp çoğunluğu ele geçirip, ilk genel kurulda 50 milyon geri alım açıklarım diyor. Bakalım patron bugün yaptığı satışları kapa bildirecek mı ve yarın acikcilara destek olup satışa devam edecek mi? Eğer satışa başlarsa tahta da KUTMAN - PANDA AYHAN SAVASİNİ izleyeceğiz. En kötü ihtimalle Cuma tavan olur, eğer yarın olmazsa....Yarın çok hareketli geçecek. Panda Ayhan kesinlikle 1 lot bile satmayin, alım için de benim direktifi mı bekleyin diyor... İyi geceler

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Eğer yarın patron KUTMAN acikcilar için satışa başlarsa PANDA AYHAN söz verdi 1 ay içinde 2,5 TL yapacağım dedi. Eğer patron satmazsa zaten sıkıntı yok. Satarsa yine sıkıntı yok, satarsa alacağım ve aldiracagim diyor panda Ayhan. Patronun sattıklarını alıp çoğunluğu ele geçirip, ilk genel kurulda 50 milyon geri alım açıklarım diyor. Bakalım patron bugün yaptığı satışları kapa bildirecek mı ve yarın acikcilara destek olup satışa devam edecek mi? Eğer satışa başlarsa tahta da KUTMAN - PANDA AYHAN SAVASİNİ izleyeceğiz. En kötü ihtimalle Cuma tavan olur, eğer yarın olmazsa....Yarın çok hareketli geçecek. Panda Ayhan kesinlikle 1 lot bile satmayin, alım için de benim direktifi mı bekleyin diyor... İyi geceler

Sizce panda Ayhan’ın gücü mehmet kutmana yeter mi

5.  Alıntı Originally Posted by muteber Yazıyı Oku
    Sizce panda Ayhan’ın gücü mehmet kutmana yeter mi
    Kutmana diyor ki eğer yarın satış yaparsan hisseyi 1 ayda 2,5 TL yaparım. Yapamazsam 'ETEK GİYİP GEZECEGİM'. Gücü yeter mi yetmez mi göreceğiz bugün yarın... https://twitter.com/Ayhanborsa81/sta...667106309?s=19

6. https://youtu.be/nQfD7b_Ku1Y ( Bu da Kutman a meydan okudugu dün akşam ki videosu)

7. Global hesabındaki bütün Pera hisseleri ni sattımı kap bildiriminde sanki sıfırlamış gibi anladım...ytd

Sayfa 153/205 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •