Sayfa 156/205 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Ne oldu ki artık yada 70 e geldi burdanöı kapandılar yada hiç açıkcı olmadı mı burda
    bu şu demek bunlar kuldan utanmadığı gibi ALLAH'tan da korkmuyorlar.

2. Şunu gördüm
    Vbts ile
    Brüt
    takasın etkisi kötü oldu yada anlamsız 1 yasa yatırımcıyı koruma gibi olumlu etkisi yok bu ıygulamaların
    060 kuruş oldu
    İlginç olan vbts ile brütün uzun olması 2/3 günde 40 kuruşluk çekilme olduysa ayın sonuna kadar da tedbir var
    Bu mantıkla yine 040/050 olmaması için 1 engel
    Zaten kağıt ortalama 8 aydır 040/050 aradında geziniyordu yukarı çıkmışken orda tutun demi kazan kaxan olsun oraya zar zor gelen hisseyi sat bir kağıt daha değerli rakamlara gelmesin ki

Şirket sahibininde pek değerli kişi değil demek ki kağıdın bu düşük fiyatını para yada dolandırıcılık uğruna seyrediyor tek istediğim şey herkes için böyle zarar verenlerinde 1 gün yaşarken başkalarınca zarar verilmesinin olma ihtimali
    Bu kağıtta bilerek bilinçli şekilde bu kadar uzun zaman ky zarara uğratanların yaşarken başkalarınca zarara uğratılıp
    Olmayan Empati yeteneklerinin ortaya çıkmasına yardımcı olurla

3. 059 dan 1 adet satışı yaptım

4. Nerede bu panda cı ve destekcileri sattı gitti herhalde ,ortalık üçkağıtçı dolu ...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by aydin65 Yazıyı Oku
    Nerede bu panda cı ve destekcileri sattı gitti herhalde ,ortalık üçkağıtçı dolu ...ytd
    O pandacinin ben alayını.......

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. panda ayısı ayhanın oldugu hisselerden ne hayır gelir onceden pozisyon alır sonra tum mecralarda reklam yapar onceden alanlar 5 kazanır sonradan alanlar 15 kaybeder
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7. 060 da satışcılar durdu 059 a da değdi ya 060 iyi oldu en azından burda durdu gibi duruyor😁

8. Artık 059 ve aşağısında fiyatlanıyor 060 fiyatıda görmeyecek bu gidişle

Sayfa 156/205 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •