Sayfa 159/205 İlkİlk ... 59109149157158159160161169 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Mehmet Kutman , caymadan dolayı okullu gurubuna dava açacağım , spk ya suç duyurusunda bulunacağım demişti sözünün eri olup olmadığını zaman gösterecek ....

2. Lütfen herkesi bu soyguncuyu karşı panda denen adama karşı uyaralim https://www.facebook.com/groups/6025...2570090202832/

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. patron olan kutman , küçük yatırımcı olarak hakkım helal değildir sana , sözünde durmadın ...

4.  Alıntı Originally Posted by aarduc Yazıyı Oku
    Mehmet Kutman , caymadan dolayı okullu gurubuna dava açacağım , spk ya suç duyurusunda bulunacağım demişti sözünün eri olup olmadığını zaman gösterecek ....
    Sayın aarduc bu dediğiniz yaklaşık 10 ay önceydi yani #pegyo 093///095// ve 1.00arası fiyat hareketi yaptığı ve alımdan vazgeçilip kağıt o fiyatlardan aşağı geldiğinde ki açıklamaydı keza 1 süreç yokki bu konuda 10 aya yakındır demekki mahkemeye hiç gidilmemiş böyle 1 umut olabilirvarmış gibi yazmaya çalışmışsınız yok öyle 1 mahkeme olsaydı bu 8/10 ay zamanıiçinde mahkeme açılırdı
    Niye böyle gereksiz 1 hatırlatma yaptınız anlıyamadım

5. Hatırlatmam gereksiz falan değil ; alımdan vazgeçtiğini bildiren okullu grubuna dava açacağım hisse de bu nedenle yaşanan hareketlilik nedeniyle spk ya suç duyurusunda bulunacağım diyen bizzat Mehmet kutmandır , dediğiniz gibi aradan 10 ay geçti herhangi bir açıklama yapılmadı arada geçen bu zamanda herkes panda lakaplı kişiyi konuşmaya başladı , okullu unutulup gittiğine göre satış ve satıştan vazgeçme bir senaryonın parçasımıydı acaba ?

6.  Alıntı Originally Posted by aarduc Yazıyı Oku
    Hatırlatmam gereksiz falan değil ; alımdan vazgeçtiğini bildiren okullu grubuna dava açacağım hisse de bu nedenle yaşanan hareketlilik nedeniyle spk ya suç duyurusunda bulunacağım diyen bizzat Mehmet kutmandır , dediğiniz gibi aradan 10 ay geçti herhangi bir açıklama yapılmadı arada geçen bu zamanda herkes panda lakaplı kişiyi konuşmaya başladı , okullu unutulup gittiğine göre satış ve satıştan vazgeçme bir senaryonın parçasımıydı acaba ?
    Selamlar...pegyo benim takibimde bir hisse.Sayın aarduç sayın Okullu olayının bir senaryo olduğuna inanıyorum.pegyodaki son fiyat hareketi nedeniyle VBTS'ye alınışının patronun bir tuzağı olduğunu düşünüyorum.Panda lakaplı kişi her kimse çok masum olmayabilir ama bahsedildiği gibi en azından sayın patrondan daha tehlikeli olmadığını düşünüyorum...saygılar

7. twitterde ve üyesi olduğum telegramda dümdüz gittim.engellediler hemen.o. çocukları.

8. 4.416 zarar acıkladı

Sayfa 159/205 İlkİlk ... 59109149157158159160161169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •