Sayfa 174/205 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Bedelli semaye artırımi mi yapacak

2.  Alıntı Originally Posted by cekirge0012 Yazıyı Oku
    Biraz da biz soralim dostlar hisse ne olur;))

MI 9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kredi ucuzlaması ve avantajları nedeniye sektörel olarak GYO lar popüler şu anda .Bir çok GYO RALLİ havasında veya hazırlığında EKGYO -AVGYO-KLGYO- YGYO -NUGYO-TRGYO- .... GİBİ..Endekste keskin bir düzeltme olmazsa bu hafta GYO lar için umutluyum . Merily teyze hacimli aldı .Ertesi gün cuma ( günü ) biraz geri verdi. Patron mal alıyorsa güzel başlangıçların olacağının işareti olabilir.Bunun nedeni sonradan ortaya çıkar.KAP haberlerinde yeni bir proje veya stratejik yaklaşım vb. gerekçelerden smal alımının nedenini daha iyi anlayabiliriz. . KY oranının fazla olduğunu da düşünmüyorum .Mal yedirme için şu anda bir neden göremiyorum.Mal yedirme için biraz daha yukarı yapıp öyle amaçlarını gerçekleştiriler kanaatindeyim. ..Takaslarda çok da dağınıklık yok gibi .Ama temkinli olmakta fayda var . Sonuç itibariyle bardağın dolu tarafıyla bakıyorum ,İyimserim ancak temkinli bir şekilde takipteyim .Merilly Teyzenin alım yaptığı fiyatı da stop noktam olarak belirlemiş durumdayım.Sayın çekirge0012; topiğe şöyle bir göz attım eski müdavimlerden olduğun anlaşılıyor . Ben yeni geldim misafirim .Sen söyle beklenti proje nedir ?

Yazdıklarım çizdiklerim yatırım tavsiyesi değildir. Kişisel değerlendirmelerdir.
    Son düzenleme : stargate_SG1; 13-06-2020 saat: 22:03. Sebep: ytd

3.  Alıntı Originally Posted by trenci Yazıyı Oku
    Bedelli semaye artırımi mi yapacak
    HAZİRAN BEDELLİ.jpg
    HAZİRAN 2020 sermaye artırımları
    PEGYO Yönetim Kurulu Kararı ile % 58 BEDELLİ
    SPK ya henüz müracaat yok .

4. Sayin statgate ben en iyisi yorum yapmayayim malesef incitici sozler soyleniyor en guzeli yapilan yorumlari okumak onu anladim bu sayfada nihayetind herkes bildigini yapmali burdaki yorumlara gore degil
     Alıntı Originally Posted by stargate_SG1 Yazıyı Oku
    Kredi ucuzlaması ve avantajları nedeniye sektörel olarak GYO lar popüler şu anda .Bir çok GYO RALLİ havasında veya hazırlığında EKGYO -AVGYO-KLGYO- YGYO -NUGYO-TRGYO- .... GİBİ..Endekste keskin bir düzeltme olmazsa bu hafta GYO lar için umutluyum . Merily teyze hacimli aldı .Ertesi gün cuma ( günü ) biraz geri verdi. Patron mal alıyorsa güzel başlangıçların olacağının işareti olabilir.Bunun nedeni sonradan ortaya çıkar.KAP haberlerinde yeni bir proje veya stratejik yaklaşım vb. gerekçelerden smal alımının nedenini daha iyi anlayabiliriz. . KY oranının fazla olduğunu da düşünmüyorum .Mal yedirme için şu anda bir neden göremiyorum.Mal yedirme için biraz daha yukarı yapıp öyle amaçlarını gerçekleştiriler kanaatindeyim. ..Takaslarda çok da dağınıklık yok gibi .Ama temkinli olmakta fayda var . Sonuç itibariyle bardağın dolu tarafıyla bakıyorum ,İyimserim ancak temkinli bir şekilde takipteyim .Merilly Teyzenin alım yaptığı fiyatı da stop noktam olarak belirlemiş durumdayım.Sayın çekirge0012; topiğe şöyle bir göz attım eski müdavimlerden olduğun anlaşılıyor . Ben yeni geldim misafirim .Sen söyle beklenti proje nedir ?

Yazdıklarım çizdiklerim yatırım tavsiyesi değildir. Kişisel değerlendirmelerdir.

5. Sen neymissin be ;))

6. Yüklü miktardaki ana parami aldim geriye sadece kari biraktim nereye giderse artik ..

7. Tavan _1.38

Aheyyy aheyyy aheyyy

8.  Alıntı Originally Posted by stargate_SG1 Yazıyı Oku
    Tavan _1.38

Aheyyy aheyyy aheyyy
    Keyfe bak...

Sayfa 174/205 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız